5 SRBENÝ Tomáš     0   - 10 TÁCHA Jan 1 1 4
18 LONSMÍN Pavel     4   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 2 4
19 PÁVEK Karel 2 1 3   -
68 POSTL Josef 3 1 1 2 -

V prvním utkání nové sezóny nastoupili plavští hokejbalisté proti desátému mužstvu loňské extraligové tabulky Flying Elephants.

A začali výborně. Hned v první minutě našel Pávek dlouhou přihrávkou J. Táchu, ten se natlačil před branku a otevřel skóre. Domácí měli i nadále převahu, ale na další šanci jsme si museli počkat do závěru přesilovky v 8. minutě. To se mezi kruhy zjevil osamocený Z. Tácha a bylo to 2:0. Dalších dvou branek jsme se dočkali v 11. minutě. Nejprve se po vyhraném buly Z. Táchy trefil Pávek, vzápětí brankář Beneš vysunul dlouhým pasem Postla a ten tvrdou střelou pod horní tyčku zvýšil na 4:0.

Přestože i nadále byla k vidění spousta šancí, na další gól jsme si museli počkat až do 31. minuty, kdy se v přesilovce trefil Postl. O minutu později vypálil od modré Pávek a bylo to 6:0. Poté jsme byli svědky několika nevyužitých šancí na obou stranách, ale ve 38. minutě potřetí v utkání zamířil přesně Postl a domácí vedli 7:0.

V úvodu závěrečné části zvýšil na 8:0 Bartizal, poté ale domácí zbraně utichly. Plavští totiž začali hrát příliš individuálně a takový způsob hry vyhovoval hostujícím hráčům. Ti také v 52. a 53. minutě dvěma slepenými góly snížili a měli i několik dalších šancí. Skórovat už ale nedokázali, a protože ani domácí nedokázali skórovat ani v situacích, kdy před sebou měli prakticky prázdnou branku, na výsledku se již nic nezměnilo. Plavští tedy do sezóny vstoupili vítězně, "Elephanty" porazili 8:2.