4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 - 19 VAZDA Radek 1 2 4
9 TÁCHA Pavel   1 2   -
12 STEHLÍK David 1   4
14 SOKOLÍK Miroslav 1   0   -

K prvnímu utkání roku 2013 přijelo do Plava čejkovické "béčko".

První třetina nabídla vyrovnaný souboj, ve kterém se obě mužstva střídala v aktivitě, ale protože obrany pracovaly poměrně spolehlivě, šance se rodily jen zřídka. Dočkali jsme se jediné branky, o kterou se dorážkou Vazdovy střely postaral důrazný Matuschka.

Druhá třetina byla zejména z domácí strany ofenzivnější a celkem logicky jsme se dočkali dalších gólů. Ve 25. minutě našel P. Tácha zpoza branky Kopice a ten protlačil míček do hostující sítě. Ve 28. minutě předvedl pohotový blafák Matuschka a domácí vedli 3:0. O minutu později plavští několikrát chybovali ve vlastním obranném pásmu a hosté tuto sérii chyb a nedůslednosti potrestali snížením na 3:1. Rychlou odpověď si ale připravil Vazda, který se šikovně uvolnil a pohotovu střelou překvapil brankáře Šrámka. No a když se hned vzápětí šťastnou dorážkou prosadil D. Stehlík, vedli domácí už 5:1.

Na další gól jsme si museli počkat až do 44. minuty, kdy Matuschka vyhrál buly, Sokolíkovi střela sice příliš nesedla, ale skákající míček nakonec skončil za překvapeným čejkovickým brankářem. Domácí hru i nadále víceméně kontolovali, ale gólu se nakonec v 56. minutě dočkali hosté. Poslední slovo ale přece jen patřilo plavským hokejbalistům, konkrétně T. Lonsmínovi, který se v 59. minutě svým typickým způsobem vytočil zpoza branky a stanovil konečné skóre 7:2.