8 STEHLÍK František   1 6 - 20 KOPIC Petr 3 1 2
9 TÁCHA Pavel   3 3   - A TÁCHA Matěj 1 3 5
14 SOKOLÍK Miroslav     2   -
A LONSMÍN Pavel 1   3   -

K poslednímu utkání základní části, které se odehrálo mimo plavské hřiště, odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" do Čejkovic, kde se utkali s Dobřejovicemi.

A začali velmi dobře. Už ve 2. minutě se před branku protáhl Jiříček a střelou pod horní tyčku otevřel skóre. V 7. minutě to byl znovu Jiříček, kdo získal ve středním pásmu míček, zamířil si to s ním k brance a svůj výpad zakončil úspěšným blafákem. Vzápětí přišla pro plavské hráče mírná komplikace, neboť se při obranném zákroku zranil obránce Sokolík a plavští tak museli zbytek utkání odehrát pouze se třemi obránci. Příliš jim to ale nevadilo, neboť v 9. minutě našel Jiříček mezi kruhy M. Táchu a ten se nemýlil. O minutu později plavští chybovali na své obranné modré a domácí snížili, nicméně poté opět úřadovali hosté. V 17. minutě bleskově využili přesilovku, když po rychlé kombinaci střílel Jiříček a Matuschka pohotově dorazil míček do sítě. O minutu později našel zpoza branky Kopic nabíhajícího P. Lonsmína a bylo to 1:5.

Druhá třetina byla na branky o poznání chudší. Plavští měli i nadále herní převahu a korunovali ji dvěma góly. Ve 24. minutě se potřetí v utkání pohotovu střelou prosadil Jiříček a těsně před koncem druhé části napřáhl z levého křídla Kopic a jeho střela skončila v levém horním růžku domácí branky. Hosté měli i řadu dalších šancí, ty ale zůstaly nevyužity.

V závěrečné části se osmělili i domácí, a tak si na své přišel i plavský brankář Pivec. První branku závěrečné části ale vsítili hosté a postaral se o ni střelecky disponovaný Jiříček. Na přelomu 49. a 50. minuty se dvakrát prosadili i domácí, kteří v závěrečné části vyslali na plavskou branku více střel než za první dvě třetiny dohromady. Další góly ale stříleli hosté. V 54. minutě přidal už svou pátou branku v utkání Jiříček, v 56. minutě úspěšně zakončil přečíslení dvou na jednoho Kopic a tentýž hráč v závěru přidal i jedenáctý plavský gól. Utkání tak skončilo výsledkem 3:11.