4 NOVOTNÝ Jiří 2 4 - 19 VAZDA Radek 2 1 5
8 STEHLÍK František 1   6   - 20 KOPIC Petr 1 2 3
9 TÁCHA Pavel     4   - A TÁCHA Matěj 3 4 7
12 STEHLÍK David     2

Čtvrtfinále play off I. ligy AHbK svedlo dohromady hokejbalisty plavského "B" mužstva a Samsonu a oba týmy si tak zopakovali souboj z posledního kola základní části.

Stejně jako před 14 dny začal lépe Samson. Uběhla totiž necelá půlminuta utkání, když se po závaru před Pivcem dostal míček na modrou k Novotnému a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Vzápětí mohlo být vyrovnáno, Jiříčkovi ale v cestě stála tyčka Obložinskéhho branky. Poté o sobě zase dali vědět první brankou nabuzení domácí, Pivec ale odolal. Postupem času začali stále více hrozit plavští a ve 13. minutě po přečíslení dvou na jednoho přišlo z hole M. Táchy vyrovnání. O 2 minuty později nahazoval míček z těžkého úhlu Vazda, ten si zahrál biliard s tyčkou a betonem brankáře a nakonec skončil v síti.

V úvodu druhé části přišel rozhodující úder plavských hokejbalistů. Nejprve si na přihrávku M. Táchy naběhl Novotný, který zvýšil na 3:1 a vzápětí rychlé přečíslení zakončil čtvrtou plavskou brankou Jiříček. A když se o minutu později přidal další gól M. Tácha, bylo o vítězi utkání prakticky rozhodnuto. Ve 29. minutě se nadvakrát prosadil Novotný a domácí vedli 6:1. Snížení měl na holi hostující Novotný, našel ale pouze připravenou lapačku plavského brankáře.

Začátek závěrečné části opět probíhal v režii domácích. Hned v její první minutě se zpoza branky vytočil Kopic a poslal míček přesně pod horní tyčku. Vzápětí se po spolupráci s Jiříčkem potřetí v utkání trefil M. Tácha a o 2 minuty později zakončil pěknou kombinaci Jiříčka a M. Táchy F. Stehlík. V 51. minutě střílel bekhendem Matuschka a bylo to 10:1. Definitivní podobu skóre stanovil v 53. minutě Vazda, který měl před brankou dostatek času zamířit a poslat míček do levého horního růžku. V závěru utkání jsme viděli ještě několik vyložených šancí na obou stranách, brankáři ale odolali, a tak utkání skončilo vítězstvím plavských hokejbalistů v poměru 11:1.