8 STEHLÍK František     -3 10 - 19 VAZDA Radek 1 1 0
12 STEHLÍK David     -3   - 20 KOPIC Petr 1 1 1
14 SOKOLÍK Miroslav 1   4   -
A PÁVEK Karel   2 4   -

Víkendová sněhová nadílka sice zrušila všechna sobotní utkání i některá utkání nedělní, nicméně v Čejkovicích se sníh odklidit podařilo a tak tam mohlo plavské "béčko" nastoupit proti mužstvu Pink Panthers.

První třetina nabídla zajímavý hokejbal a celkem vyrovnaný boj. Domácí sice častěji stříleli, ale mírnou optickou převahu měli hosté z Plava. Ti se také dostali v 16. minutě do vedení poté, co nejprve střílel Sokolík, Kopicovu dorážku ještě domácí brankář zlikvidoval, ale odražený míček dopravil do sítě Matuschka. Hned z protiútoku bylo ale vyrovnáno. Plavští nedokázali vyhodit míček ze svého obranného pásma a následného zmatku domácí využili.

První polovina druhé třetiny patřila plavským hokejbalistům. Ti ve 23. minutě předvedli nejhezčí akci utkání, kdy Matuschka křížnou přihrávkou uvolnil nabíhajícího Pávka, ten vše ještě vyšperkoval posunutím míčku na Kopice, který neměl problém rozvlnit síť. Ve 26. minutě se do přečíslení dostal Sokolík s Matuschkou a svůj útočný výpad zakončil důraznou dorážkou. Ve 30. minutě si vytvořili zámek domácí, jehož výsledkem bylo snížení na 2:3. No a ve 37. minutě přišlo po přízemní střele pod Benešovu vyrážečku vyrovnání.

V úvodu závěrečné části domácí dokonale dokončili obrat, a poté, co si hosté špatně rozebrali soupeře, zamířili tvrdou střelou přesně pod horní tyčku Benešovy branky. Plavští se ale nehodlali vzdát a poměrně rychle se dočkali vyrovnání. Postaral se o něj Jiříček, kterému konečně vyšla jeho typická průniková akce, na jejímž konci byl i patřičný důraz. Jestliže první dvě části byly poměrně vyrovnané, v té závěrečné získávali čím dál větší převahu hosté. Tu sice mohl v 54. minutě přibrzdit zbytečný faul F. Stehlíka, domácí ale v přesilovce nic nevymysleli. Závěrečné minuty přinesly plavský nápor. Domácí totiž vypadali, jako by byli s nerozhodným výsledkem spokojeni, takže se soustředili pouze na obranu a vyhazování míčků. A to se jim nakonec nevyplatilo. Na začátku poslední minuty byl před brankou důrazný Vazda, jemuž se podařilo dopravit míček za záda domácího brankáře a vstřelit tak vítězný gól. Panteři to v závěru ještě zkusili bez brankáře, největší šanci měl ale hostující Kopic, jenž trestuhodně minul prázdnou branku. Na těsném vítězství plavských hokejbalistů to ale už nemohlo nic změnit.