4 NOVOTNÝ Jiří 2 1 4 2 - 20 KOPIC Petr 1 1 1
8 STEHLÍK František   1 4   - A TÁCHA Jan 4 2 5
9 TÁCHA Pavel     4   - A TÁCHA Zdeněk 1 2 3
12 STEHLÍK David   1 4   -

Stejně jako "A" mužstvo i plavské "béčko" nastoupilo k prvnímu únorovému utkání na Dobré Vodě proti místním hokejbalistům.

První pokus o nápor sice patřil domácím, ale ve 2. minutě otevřel skóre J. Tácha, který se prosadil opakovanou střelou. Poté byl k vidění celkem vyrovnaný souboj, nicméně v závěru úvodní části přišel drtivý plavský úder, po kterém rázem hosté vedli 4:0. Vše načal ve 14. minutě individuální akcí Z. Tácha, v 17. minutě zamířil přesně mezi betony domácího brankáře Novontý a vzápětí po svém typickém průniku mířil do levého horního růžku Jiříček.

Ve 24. minutě se prosadili i důrazní domácí, kteří za Pivce dopravili skákající míček. Další gól, kterým by se přiblížili na dostřel ale nepřidali a tak opět udeřili hosté. Ve 32. minutě si při rychlém brejku sice Jiříček přišlápl míček, poté ale uvolnil J. Táchu a ten se nemýlil. V poslední minutě druhé části vyslal Z. Tácha do samostatného nájezdu Kopice, ten jej přesnou přízemní střelou proměnil a zvýšil na 6:1 pro hosty.

V závěrečné části jsme se dočkali dalších šesti branek, přestože to zpočátku na žádnou velkou přestřelku nevypadalo. První gól v této části padl až v její 8. minutě a jeho autorem byl Jiříček. Ve 49. minutě při hře 3 na 3 snížili domácí, poté ale už úřadovali pouze hosté. V 52. minutě sehráli plavští velmi dobře přesilovku a na jejím konci byl ostrostřelec Novotný. Stav 2:8 vydržel až do 58. minuty, kdy přihrávku J. Táchy uklidil do sítě Matuschka. To nebylo zdaleka vše, v poslední minutě se totiž ještě dvakrát prosadil důrazný J. Tácha, což znamená, že plavští nakonec zvítězili vysoko 11:2.