4 NOVOTNÝ Jiří 0 2 - 19 VAZDA Radek 2   3
9 TÁCHA Pavel   1 1   - 20 KOPIC Petr   0
10 MATUSCHKA Petr   3 3   -
12 STEHLÍK David     4

Odvetné utkání semifinále play off I. ligy AHbK hokejbalisté plavského béčka zvládli na výbornou a potřetí za sebou postoupili do finále.

Plavští začali daleko lépe než v sobotu a velký průvan v hostující obraně dělal hlavně hbitý rychlík T. Lonsmín, který nastoupil ke svému prvnímu utkání v letošním play off. I hosté byli nebezpeční a několikrát si dokázali vytvořit slušný tlak. Jediné branky jsme se nakonec dočkali v 15. minutě a vstřelil ji plavský útočník Vazda. který se vřítil do otevřené obrany a zamířil přesně k tyčce.

Ve druhé části jsme viděli několik šancí na obou stranách, gól ale opět vstřelili pouze domácí a postaral se o něj opět Vazda. O minutu později se do úniku dostal Jiříček, nájezd zakončil úspěšným blafákem a bylo to 3:0.

O tom, že hosté utkání již nezvrátí se definitivně rozhodlo ve 46. minutě. To nejprve chyboval v rozehrávce T. Lonsmín, svou chybu ve spolupráci s Matuschkou ale vzápětí napravil a navíc vyrazil k neuvěřitelnému sólu přes celé hřiště, které zakončil čtvrtým gólem domácích. Hosté poté přece jen poněkud polevili, a když už se do nějaké příležitosti dostali, stál jim v cestě bezchybný brankář Pivec. Domácí tak závěr bez větších problémů zvládli a Pivec navíc vychytal svou druhou letošní nulu.