4 NOVOTNÝ Jiří 1 -3 2 - 19 VAZDA Radek 3 3 2
8 STEHLÍK František     1 16 - 20 KOPIC Petr   -3
9 TÁCHA Pavel     -3   - A TÁCHA Matěj     0
12 STEHLÍK David 1   1 10
A LONSMÍN Pavel   1 2

První semifinálové utkání I. ligy AHbK mezi "B" mužstvy Čejkovic a Plava přineslo dramatický souboj se šťastným koncem pro hokejbalisty z Plava.

Ti stejně jako v několika posledních utkáních začali více než laxně a už v 6. minutě prohrávali 0:2. Při prvním gólu sledovala zkoprnělá plavská obrana čejovické hráče, jak střílejí a posléze dorážejí míček do prázdné branky, při druhém gólu pro změnu zaváhal brankář Pivec, který podcenil nahození mířící přesně k tyčce. Hosté se poté přece jen probrali a i oni několikrát zahrozili, gól ale vstřelili v 18. minutě opět domácí. Na plavské hráče by si v tu chvíli asi nikdo nevsadil ani zlámanou grešli.

Hosté ožili ve 26. minutě, kdy si cestu do sítě našlo nahození D. Stehlíka, které prošlo houštinou těl a propadlo brankáři Truhlářovi mezi betony. O minutu později přišla plavská přesilovka, v jejím závěru vypálil od modré Novotný a rázem to bylo pouze o gól. Poté se na hřišti začalo trochu jiskřit, rozhodčí nejprve pustili několik hraničních zákroků na obou stranách, což nakonec v závěru druhé části vyústilo v pěstní výměnu názorů, která se poněkud netradičně odehrála v prostoru boxu časoměřičů.

Protože trest do konce utkání obdrželi bratři Stehlíkové, museli plavští do poslední části neplánovaně nasadit posily z "áčka" P. Lonsmína a M. Táchu. Hosté usilovali o vyrovnání a nakonec se dočkali v 52. minutě, kdy se po buly šikovně uvolnil Jiříček a jeho střela skončila v síti. Poté jsme viděli po jedné přesilovce na obou stranách, na skóre se ale nic nezměnilo. Když už se zdálo, že utkání skončí nerozhodně, unikl svým typickým způsobem Jiříček a 7 sekund před koncem nadvakrát překonal brankáře Truhláře. Plavští tak po neuvěřitelném zmrtvýchvstání zvítězili 4:3.