8 STEHLÍK František     -3 - 20 KOPIC Petr 1 -3
9 TÁCHA Pavel     -3   - A BARTIZAL Martin   -5
10 MATUSCHKA Petr     -4   -
12 STEHLÍK David     -2   -

Ve 13. kole I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavkého "béčka" proti mužstvu Cardiax a stejně jako v prvním letošním vzájemném utkání se jim vůbec nedařilo.

Cardiax se totiž stejně jako v prvním duelu představili jako velice bojovné a houževnaté mužstvo, a tak se plavští do šancí dostávali hodně těžko. No a když přidali několik nepřesností v rozehrávce, nebylo divu, že více šancí měli domácí. Ti také jednu plavskou chybu potrestali a ve 13. minutě šli do vedení.

Ve 22. minutě přišlo další zaváhání plavské obrany, domácí nabídnou šancí nepohrdli a bylo to 2:0. Poté si několik nadějných příležitostí vypracovali i hosté, ale na skóre se to nijak neprojevilo. To se naopak měnilo na straně druhé poté, co si Pivec za svá záda srazil nahození z nulového úhlu. O chvilku později mohl snížit Matuschka, mířil ale pouze do spojnice tyček. Domácí naopak byli velice efektivní, a když ve 36. minutě potrestali další plavskou nepřesnost ve středním pásmu, vedli už 4:0. V závěru třetiny se do tlaku dostali hosté, několikrát nebezpečně pálil Bartizal, jeho střely ale létaly pár centimetrů vedle.

V úvodu závěrečné části znovu udeřili domácí a plavským hráčům nepomohlo ani mírné přeskupení sestavy. Své branky se ale nakonec přece jen dočkali, když se ve 47. minutě trefil Vazda. Tentýž hráč měl vzápětí na holi další gól, nedokázal ale přehodit brankářův beton. Další branky tak zase přidali domácí, což znamenalo, že utkání skončilo jejich vítězstvím 7:1.