1 PIVEC Radek 60 27 7 79,4   13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 -1
Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 18 LONSMÍN Tomáš 1 1 -2
4 NOVOTNÝ Jiří 1 -2 - 19 VAZDA Radek 1   -2 2
9 TÁCHA Pavel   1 -2   - 20 KOPIC Petr 1   -2
10 MATUSCHKA Petr   1 -1   -
12 STEHLÍK David     -1

V časných ranních hodinách nastoupili plavští hokejbalisté ke druhému finálovému utkání I. ligy proti Lafetě.

A začali dobře. Už ve druhé minutě vystřelil na bližší tyčku Vazda a domácí vedli. Hosté ale odpověděli velice rychle. V 6. minutě Pivcovi propadla střela pod lapačkou a tato situace odstartovala poměrně divokou přestřelku, kdy během dvou minut padly hned 4 branky. Hosté bleskově vytáhli skóre na 3:1, domácí do hry vrátil pohotovou střelou Kopic. Hosté ale byli důraznější, což se potvrdilo ve 20. minutě, kdy přidali svou čtvrtou branku.

I ve druhé části padaly branky. Ve 28. minutě ve vlastním oslabení mohl jít do brejku Jiříček, neměl už ale sílu, tak vystřelil od modré a bylo to 3:4. Hosté měli připravený protiúder a ve 30. a 34. minutě vytáhli skóre na 3:6, vzápětí ale domácí vrátil zpět do hry hbitý T. Lonsmín.

Ve 43. minutě chybovali domácí při přesilové hře, čehož hosté využili ke vstřelení sedmé branky a od té chvíle hru až do konce kontrolovali. Domácím se sice nedala upřít snaha, proti důrazné obraně se ale prosadit nedokázali a musejí se tak spokojit s druhým místem.