4 NOVOTNÝ Jiří 1   0 - 14 SOKOLÍK Miroslav 1 1 2
8 STEHLÍK František     -2 10 - 19 VAZDA Radek 1 -3 2
9 TÁCHA Pavel 1 2 1   -
12 STEHLÍK David     -3   -

Ve 12. kole I. ligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté v Čejkovicích proti Zavadilce a postrarali se o překvapení kola.

Plavští, kteří se museli obejít bez svého hrajícího kouče P. Kopice, totiž začali hodně vlažně, s chutí hrající domácí je řádně vyškolili, a tak než se hosté vzpamatovali, prohrávali 0:3.

Druhá třetina přinesla přesně opačný obrázek než třetina úvodní. Plavští přidali, soupeře sevřeli v jeho obranném pásmu a brzy se dočkali odměny. Nejprve se tvrdou střelou z dálky prosadil Novotný, poté v závěru přesilové hry zakombinoval Vazda s Matuschkou a jejich práci nadvakrát dokončil Jiříček. No a když Matuschka o chvíli později překvapil domácího brankáře, bylo vyrovnáno. Závěr třetiny ale plavským hráčům nevyšel. Domácí se nejprve šikovně protáhli podél mantinelu a získali zpět vedení a o minutu později přišla pro hosty další rána, když se domácí trefili z hodně uctivé vzdálenosti.

Do závěrečné části vstoupili plavští se snahou utkání zvrátit a přiblížil je k tomu P. Tácha, který do sítě dorazil Sokolíkovu střelu. Další gól ale hosté nepřidali, naopak Zavadilka využila jednu ze svých přesilovek a zvýšila na 6:4. V závěru to plavští zkusili bez brankáře, ale výsledkem byl gól do prázdné branky. Plavští tak Zavadilce podlehli 4:7.