4 NOVOTNÝ Jiří 1 2 3 - 19 VAZDA Radek 2 4
8 STEHLÍK František   2 3 2 - 20 KOPIC Petr 2 1 3
9 TÁCHA Pavel 1 1 1   - A TÁCHA Matěj 1 2 1 2
12 STEHLÍK David   2 4   -

V posledním domácím utkání roku 2012 přivítali plavští hokejbalisté soupeře z Dobřejovic a sehráli s ním hodně útočně laděný duel.

Domácí začali náporem, několik šancí sice neproměnili, ale v 7. minutě zamířil přesně pod vyrážečku Jiříček a plavští vedli. Hosté se radovali z vyrovnání v 10. minutě, ale jejich radost byla předčasná, neboť rozhodčí branku neuznali pro přihrávku rukou. Ve 13. minutě zastavil pronikajícího M. Táchu jeden z hostujících hráčů hodně nevybíravým zákrokem kolenem, inkasoval čtyřminutový trest a plavští přesilovku po dorážce T. Lonsmína využili. V 17. minutě po vyhraném vhazování v útočném pásmu hosté snížili, ale dvoubrankový náskok vrátil domácím Jiříček.

Hned v úvodní minutě druhé části domácí propadli v útočném pásmu a hosté předvedli ukázkové přečíslení, po kterém snížili na 3:2. O 2 minuty později ale našel Vazda přesně Jiříčkovu hůl, což znamenalo hattrick plavského kanonýra. Ve 28. minutě unikl ve vlastním oslabení rychlík T. Lonsmín a domácí vedli 5:2. Poté přišla další přesilovka hostujících hráčů, ti ji tentokrát využili a snížili na 5:3. Divoká přestřelka pokračovala. Ve 33. minutě vypálil Jiříček a hostující brankář míček neudržel, což znamenalo šestý plavský gól. O 2 minuty vyhrál M. Tácha buly a Kopicova střela propadla brankářovou výstrojí až do sítě. Ve 37. minutě snížili hosté, ale v poslední minutě druhé části zamířil pod horní tyčku Kopic a domácí tak vedli 8:4.

I v závěrečné třetině se myslelo víc na útok než na zadní kolečka, a tak jsme byli svědky hokejbalu prakticky bez obran, ze kterého profitovali hlavně domácí. Ve 46. minutě vyslal F. Stehlík do sóla Jiříčka a ten se střelou do horního růžku nemýlil. Vzápětí se svého gólu dočkal i M. Tácha, kterého pro změnu ideálně našel T. Lonsmín. V 53. minutě se do černého trefil P. Tácha, vzápětí sice skórovali i hosté, nicméně poslední slovo nakonec patřilo hodně útočně laděnému domácímu obránci Novotnému, který tak stanovil konečné skóre 12:5.