4 NOVOTNÝ Jiří   2 3 2 - 18 LONSMÍN Tomáš 1 1 4
8 STEHLÍK František 1 2 5   - 19 VAZDA Radek 1 3 5
9 TÁCHA Pavel   2 2   - 20 KOPIC Petr 5 1 5
12 STEHLÍK David     2   -
14 SOKOLÍK Miroslav 2 1 7

V 9. kole I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti Samsonu. Letos poprvé nastoupili v kompletní sestavě a po slušném výkonu jednoznačně zvítězili.

Utkání se rozjíždělo pomaleji. První vyloženou šanci si vypracovali hokejbalisté Samsonu, prázdnou branku ale minuli. Do vedení tak šli hosté poté, co Kopic vyhrál buly a T. Lonsmín od modré mířil mezi Obložinského betony. O 2 minuty později se pěkně uvolnil F. Stehlík a střelou pod horní tyčku zvýšil na 2:0 pro hosty. V 15. minutě odešel na trestnou lavici Novotný, vzápětí se ale zase vrátil do hry, protože domácí přesilovku bleskově využili. Rychlou odpověď si ale připravil Sokolík, který střelou bez přípravy zamířil přesně do levého horního růžku.

Ve 25. minutě vyslal Jiříček do sóla Vazdu a ten jej zakončil úspěšným forhendovým blafákem. Ve 30. minutě přišel z ničeho nic gól na druhé straně poté, co chtěl Pivec lapačkou rychle rozehrát, míček ale zasáhl tak nešťastně, že si jej poslal do vlastní sítě. Tento laciný gól na chvilku přece jen hokejbalistům Samsonu vlil krev do jinak značně ztuhlých žil, nicméně jejich vzepětí bylo pouze chvilkové. Ukončil jej ve 35. minutě Sokolík, který byl před brankou ve správný okamžik na správném místě. Ve 38. minutě vyrazil do rychlého protiútoku Kopic a přesnou střelou pod vyrážečku zvýšil na 6:2 pro hosty.

Ve 43. minutě plavská obrana poněkud zaspala, nájezd dvou osamocených domácích hráčů sice Pivec zlikvidoval, nicméně v pokračující hře se po přihrávce zpoza branky domácí přece jen dočkali a snížili na 3:6. Jakékoliv zdramatizování ale odmítl Kopic, který mezi 46. a 51. minutě skóroval hned třikrát a během pěti minut tak zaznamenal čistý hattrick. Dominanci plavských hokejbalistů potvrdil v 54. minutě Jiříček, vzápětí přidal svou pátou branku v utkání Kopic a skóre v 57. minutě uzavřel svou druhou brankou Jiříček. Plavští tak zvítězili vysoko 12:3.