4 NOVOTNÝ Jiří 1 2 - 20 KOPIC Petr 1 2 0
8 STEHLÍK František     1   - A TÁCHA Zdeněk 1 2 1
12 STEHLÍK David     1 2 - A TÁCHA Matěj 1 2 3
14 SOKOLÍK Miroslav 1   2   -

V 8. kole I. ligy AHbK přivítali plavští hokejbalisté Včelnou. Pro exvčelenské útočníky Jiříčka a Vazdu tak utkání mělo příchuť derby.

A byli to právě tito dva útočníci, kteří se postarali o úvodní branku utkání. Stalo se tak ve druhé minutě, když Vazdovu střelu do sítě dorazil Jiříček. Hosté ale odpověděli velice rychle. Ve 4. minutě totiž plavská obrana zapomněla na Tondla a V. Šálka a nejnebezpečnější hráči Včelné nabídnutou příležitostí nepohrdli. Ve zbytku úvodní části jsme příliš pohledných akci neviděli a nedočkali jsme se ani žádného dalšího gólu.

Ten přišel až v úvodu druhé třetiny a postarala se o něj opět včelenská dvojice Tondl - V. Šálek. Své vedení hosté, v jejichž brance nastoupila i posila Dvořák, drželi až do 33. minutě. To domácí trpělivě sehráli přesilovku, počkali si na vhodnou příležitost ke střele a zásluhou Z. Táchy ji využili. O 3 minuty později předvedli ukázkovou rotaci v rohu Kopic a M. Tácha, z čehož se narodila šance pro Kopice a domácí vedli. V posledních vteřinách druhé části plavské vedení ještě navýšil M. Tácha a domácí tak vedli 4:2.

Hosté se ještě jednou vzchopili ve 43. minutě, kdy se překvapivou střelou ze vzduchu prosadil V. Šálek. Poté už ale úřadovali pouze domácí. Hned o minutu později zamířil bekhendem pod horní tyčku Vazda a protrhl tak svou střeleckou smůlu. Ve 49. minutě napřáhl na modré Sokolík a nádhernou střelou pod horní tyčku zvýšil na 6:3. Hostům v závěru trochu došly síly, čehož domácí využili ke vstřelení sedmého gólu. Postaral se o něj pohotovou střelou bez přípravy Novotný, na kterého hostující obrana po rychlé plavské kombinaci úplně zapomněla. Utkání tak skončilo výsledkem 7:3.