4 NOVOTNÝ Jiří 2 1 1 - 19 VAZDA Radek   3 2 2
8 STEHLÍK František   1 2   - 20 KOPIC Petr 2 4 1
12 STEHLÍK David   2 1 TS -
14 SOKOLÍK Miroslav 1   1   -

V 6. kole I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti mužstvu Pink Panthers a sehráli s ním utkání plné zvratů, které se nakonec zvrhlo v neuvěřitelnou přestřelku.

Plavští začali celkem dobře a ve 4. minutě šli po Jiříčkově střele do vedení. Hosté ale odpověděli velmi rychle a než se plavští vzpamatovali, prohrávali v 10. minutě 1:4 a byli zralí na ručník, neboť hosté neomylně zakončovali téměř každou akci gólem. Domácí vrátil do hry Sokolík, který se v 11. minutě prosadil po vhazování v útočném pásmu. Plavští si poté připravili několik dalších střeleckých příležitostí, ukazatelem skóre ale nepohnuli.

Ve 24. minutě tak znovu udeřili velmi dobře hrající hosté. Ve 27. minutě snížil střelou z levého křídla Jiříček, vzápětí ale domácí jen přihlíželi pěkné kombinační akci hostů a bylo to 3:6. V tu chvíli nic nenasvědčovalo tomu, že by plavští mohli utkání ještě otočit. Leč stalo se. Ve 36. minutě dobře zakombinovali Matuschka s Kopicem a Kopic snížil na 4:6. Ve 39. minutě přišlo vyloučení hostujícího hráče a domácí trestali bleskově - Kopic vyhrál vhazování a Novotného střela skončila pod horní tyčkou.

Jak druhá třetina skončila, tak začala i třetí. Hosté se hned po úvodním vhazování provinili zakázaným uvolněním, po dalším buly znovu napřáhl Novotný a bylo vyrovnáno. Tento gól nastartoval neuvěřitelný obrat. Hned o minutu později strhl vedení na plavskou stranu Kopic a vzápětí přidal osmý domácí gól pohotový Jiříček. Domácí byli na koni, a tak ve 49. minutě zakombinoval s Kopicem Matuschka a zvýšil na 9:6. To ale nebylo zdaleka všechno. V 55. minutě se dvakrát po sobě prosadil nepolapitelný Jiříček a vytáhl skóre až na 11:6. Kdo si myslel, že je v podstatě po zápase, mýlil se. O minutu později zastavil unikajícího soupeře D. Stehlík za cenu trestného střílení a to hostující hráč proměnil. Vzápětí domácí ztratili míček v obranném pásmu a bylo to 11:8 a definitivní podobu skóre stanovili hosté na začátku poslední minuty v přesilové hře. Další zdramatizování už domácí nepřipustili a tak v divoké přestřelce zvítězili 11:9.