4 NOVOTNÝ Jiří 2 1 5 2 - 19 VAZDA Radek     1
8 STEHLÍK František     1 2 - 20 KOPIC Petr 2 2 6
12 STEHLÍK David   1 1   -
18 LONSMÍN Tomáš 1 2 6   -

Ve 4. kole I. ligy nastoupilo plavské "béčko" proti dosud neporaženému "B" mužstvu Dobré Vody a dal se tak očekávat zajímavý duel.

Hosté se ale zřejmě špatně vyspali, protože od první minuty působili malátným dojmem a tak hru hned od začátku ovládli domácí. První branky jsme se dočkali v 5. minutě, kdy akci Kopice a Matuschky zakončil z prostoru mezi kruhy Novotný. Hra se i nadále odehrávala zejména v útočném pásmu domácích, k čemuž napomohla i dvě vyloučení hostujících hráčů. Na další gól jsme si ale museli počkat až do 16. minuty, kdy Matuschka našel před brankou volného Kopice a ten se tváří v tvář brankáři nemýlil.

V úvodu druhé části odešel na trestnou lavici Novotný, hosté ale příliš nezahrozili ani při přesilovce. Skóre se tak měnilo na druhé straně. Při signalizovaném trestu se mezi kruhy zjevil osamocený Kopic a zamířil přesně do levého horního růžku. Domácí měli i nadále převahu, ale v koncovce byli poněkud nepřesní a občas měli i trochu smůlu, když Jiříček rozezvučel horní tyčku. V závěru třetiny zahrozili i hosté, na Pivce si ale nepřišli.

Hostům patřila i úvodní minuta závěrečné části, závar před svou brankou ale Pivec uhasil. Poté už zase otěže utkání převzali domácí. Ve 49. minutě se své branky konečně dočkal i Jiříček, když svým typickým způsobem přešel jeden na jednoho a konečně rozvlnil síť. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Hned o minutu později vykroužil z rohu Matuschka, natlačil se až do střelecké pozice a bylo to 5:0. V 54. minutě těsně po skončení přesilovky mířil přesně k tyčce Jiříček a v závěrečných minutách jsme se dočkali dalších dvou branek. V 57. minutě tečoval Novotného střelu T. Lonsmín a v 59. minutě využil přesilovku Novotný, když úspěšně dorazil Kopicovu střelu. Domácí tak zvítězili jednoznačně 8:0, brankář Pivec si připsal svou první letošní nulu.