8 STEHLÍK František   1 4   - 19 VAZDA Radek 2 1 4
9 TÁCHA Pavel 2   7   - 20 KOPIC Petr 1 4 6
12 STEHLÍK David   1 4   - A TÁCHA Matěj 4 2 5
18 LONSMÍN Tomáš 2 1 7   -

Ve 3. kole I. ligy AHbK nastoupilo plavké "béčko" na Dobré Vodě proti mužstvu KN Interiery. Domácí nastoupili bez svého nejproduktivnějšího hráče Vrkoče, v plavské sestavě nastoupil se sebezapřením Jiříček, proto byl na soupisku zařazen i útočník "áčka" Matěj Tácha.

Plavští začali velmi dobře a už ve 3. minutě zakončil kombinaci Jiříčka s F. Stehlíkem do prázdné branky Vazda. Tentýž hráč se o 3 minuty prosadil znovu a bylo to 2:0 pro hosty. Dalších branek jsme se dočkali v rozmezí mezi 11. a 13. minutou, kdy se postupně trefili M. Tácha, Kopic a T. Lonsmín. Tím ale plavský brankostroj nekončil. V 16. minutě zamířil přesně z těžkého úhlu Matuschka a v závěru úvodní části přidal P. Tácha sedmý plavský gól.

V úvodu druhé části se vzchopili i domácí a ve 25. minutě snížili. Poté ale zase přidali hosté, což přineslo další 3 branky v síti brankáře Švejdy. Postarali se o ně M. Tácha, T. Lonsmín a Matuschka.

I v závěrečné části úřadovali hosté. Ve 45. minutě přišla jejich první přesilovka, při které roztočili kolotoč, při kterém se domácí bránící trojici asi řádně točila hlava. Přesilovku nakonec využil hbitý M. Tácha. O 2 minuty později přišla další plavská přesilovka, kterou tentokrát využili velmi rychle, když se po bleskové kombinaci prosadil P. Tácha. V 55. minutě vypálil po vyhraném buly v útočném pásmu Matuschka a bylo to 1:13, poté přišli ke slovu i domácí. V závěrečných minutách přišli ještě jednou ke slovu střelecky disponovaní M. Tácha a Matuschka, kteří tak shodně zaznamenali 4 branky. Plavští tak zvítězili jednoznačně 15:2.