4 NOVOTNÝ Jiří     0 2 - 19 VAZDA Radek     -2
8 STEHLÍK František     -2   - 20 KOPIC Petr 1   0
9 TÁCHA Pavel     0   -
14 SOKOLÍK Miroslav     -2   -

Ve druhém kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské "B" mužstvo proti semifinalistovi loňského play off mužstvu Cardiax.

A nezačali vůbec dobře. Hned v 1. minutě vznikl zmatek před Pivcovou brankou a důrazní hosté šli do vedení. Domácí odpověděli poměrně rychle. V 6. minutě soupeřově obraně unikli T. Lonsmín s Kopicem, únik vyřešili ukázkově a bylo vyrovnáno. Plavští poté získali převahu, dvakrát nebezpečně pálil Kopic a ve dvou přesilovkách měli dobré příležitosti Novotný a Jiříček. Skórovat se jim ale nepodařilo.

I ve druhé části byli aktivnější domácí, naráželi ale na pozornou soupeřovu obranu a výborného hostujícího brankáře. Největší šance přišly ve dvou přesilových hrách, ale sám před brankářem několikrát neuspěl Novotný a neujalo se ani několik dalších střel, které vyslali T. Lonsmín a P. Tácha. I hosté několikrát zahrozili, ale i plavský brankář Pivec byl výborný. V závěrečných sekundách druhé části byl blízko gólu Jiříček, ze samostatného nájezdu ale mířil nad.

V úvodu závěrečné třetiny vystrčili růžky hosté. Při několika závarech se sice vyznamenal Pivec, ale ve 44. minutě zamířil projektil přesně do horního růžku jeho branky a hosté vedli. Domácí se poté pustili do honby za vyrovnáním, hosté ale statečně odolávali. Ve 49. minutě přežili další oslabení a chvilku poté sami udeřili, když si jejich útočník počínal důrazněji než plavští obránci. V 55. minutě mnoho nechybělo, aby hosté přidali čtvrtý gól, ale Pivec posunul branku dříve, než do ní pronikl míček. V závěru se plavští nadechli k dalšímu náporu, v čase 58:10 odvolali brankáře, ale gólu by se asi nedočkali, ani kdyby se utkání hrálo až do večera. Svému soupeři tedy podlehli 1:3.