49. M. Tácha Kopic, P. Tácha 9:0 Přesilovka

4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 - 20 KOPIC Petr   4 2
8 STEHLÍK František 1   6 4 - A TÁCHA Matěj 3 1 3
9 TÁCHA Pavel   1 3   -
14 SOKOLÍK Miroslav 1 1 5   -

Protože první utkání sezóny, které se mělo uskutečnit minulý víkend v Čejkovicích, bylo odloženo, čekal hokejbalisty plavského "béčka" první ostrý test v utkání proti Zavadilce.

Plavští začali velmi dobře. Už ve 3. minutě zamíříl přesně Jiříček, o minutu později střílel pod horní tyčku M. Tácha a v 6. minutě to po další akci s chutí hrajícího Jiříčka bylo 3:0. Domácí i nadále kombinovali v útočném pásmu, ale další branky jsme se nedočkali. Postupem času se osmělili i hosté, na brankáře Pivce v domácí brance si ale nepřišli.

Začátek druhé části se nápadně podobal úvodu třetiny první. Hned v její první minutě byl hodně důrazný Jiříček a domácí vedli 4:0. Ve 23. minutě zakončil kombinaci v útočném pásmu skákající střelou do brankářova protipohybu Novotný a bylo to 5:0. O dvě minuty později si důrazně počítal F. Stehlík a domácí vedli už 6:0. Poté spálil několik dobrých příležitostí Vazda, aby se přece jen v 31. minutě trefil a přidal sedmý plavský gól.

V úvodu závěrečné třetiny putovali za vzájemné osekávání na trestnou lavici F. Stehlík a jeden z hostujících hráčů a hra 3 na 3 více svědčila domácím. Kopic před brankářem nejprve marně hledal skulinku, kudy by dopravil míček do sítě a tak nakonec našel M. Táchu, který pohodlně zvýšil na 8:0. M .Tácha se prosadil i ve 49. minutě, kdy využil přesilovou hru. Poté se ke slovu dostali i hosté, nicméně vzápětí svým typickým způsobem unikl Jiříček, předložil míček osamocenému Sokolíkovi a ten přidal desátou branku domácích. Další šance už využity nebyly, takže utkání skončilo výsledkem 10:1.