5 SRBENÝ Tomáš     5 - 99 TÁCHA Zdeněk 3 5 6
18 LONSMÍN Pavel 1   6   - B KOPIC Petr 3 3 5
19 PÁVEK Karel 2 4 6   -
68 POSTL Josef 4 3 5   -

V utkání 23. kola Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Flying Elephants a s chutí si zastříleli.

Vraždění neviňátek načal už ve 2. minutě střelou zpoza obránce Kopic. V 6. minutě přišla první přesilovka hostů a těsně před jejím koncem zvýšil P. Lonsmín na 2:0. Pro domácí byla kritická 15. minuta. To se nejprve dvakrát prosadil Z. Tácha, vzápětí zakončil rozborku domácí obrany Postl a "Elephanti" si brali oddechový čas. Nebylo jim to ale příliš platné, protože v závěru třetiny plavští udeřili ještě dvakrát poté, co vždy velmi rychle využili přesilovou hru.

V úvodu druhé třetiny dvakrát udeřili domácí a zdálo se, že by se utkání mohlo alespoň trochu vyrovnat. Jejich vzepětí ale hned vzápětí ukončil "baseballovou" dorážkou Postlovy střely Kopic a rozpoutal další brankostroj plavských hokejbalistů. Ve 28. minutě zakončil rychlý výpad s J. Táchou Postl, o minutu později se dvakrát prosadil rychlík J. Tácha a bylo to 11:2 pro hosty. V 34. minutě se před branku natlačil Postl a přidal dvanáctý plavský gól. V závěru třetiny využil přesilovku bombou pod horní tyčku Pávek, což znamenalo, že po dvou třetinách plavští vedli vysoko 13:2.

Ve 41. minutě se tečí Postlovy střely dočkal svého gólu Maurer a ve 46. minutě přidali plavští další gól po teči, tentokrát střelu Z. Táchy tečoval Pávek. Ve 49. minutě zvýšil v poloze letícího střelce J. Tácha na 16:2, poté ale plavský brankostroj ustal. Přestože se hrálo prakticky na jednu branku, dočkali jsme se už pouze jediné branky, o kterou se pohotovým bekhendem postaral Kopic. Plavští tak svého soupeře rozstříleli 17:2.