5 SRBENÝ Tomáš    4 7 - 10 TÁCHA Jan 3 1 7
18 LONSMÍN Pavel 1   7   - 97 MAURER Ondřej 1 2 7
19 PÁVEK Karel 3 1 7   - 99 TÁCHA Zdeněk 2 6 6
68 POSTL Josef 1 3 6 2 -

Ve 22. kole Extraligy AHbK nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu HC Rebels, a dal se tedy očekávat tvrdý vyrovnaný souboj.

Realita na hřišti byla ale naprosto jiná. Hned v první minutě zakončil rychlý výpad do hostující obrany Z. Tácha a domácí vedli. Ve 4. minutě po vhazování v útočném pásmu vypálil P. Lonsmín a prostřelil hostujícího brankáře podruhé. Hosté byli viditelně opařeni, a tak i nadále úřadovali domácí. Ve 12. minutě zvýšil na 3:0 Pávek a o 2 minuty později přidal čtvrtou branku domácích Trněný. Domácí koncertovali i nadále a v 17. minutě se dočkali páté branky z hole J. Táchy.

I druhá třetina patřila domácím. Hosté i nadále zůstávali hodně dlužni své pověsti a působili hodně zvadle, čehož domácí dokázali náležitě využít. Ve 23. minutě si na Maurerovu přihrávku mezi kruhy naběhl Pávek a bylo to 6:0. Hned o minutu později unikl po pravém křídle Trněný a neomylně zavěsil míček pod horní tyčku. Poté přišli ke slovu i hosté, rychlou odpověď si ale svým třetím gólem připravil Trněný. V závěru třetiny předvedl slalom celým hřištěm zakončený elegantním "Forsbergem" Z. Tácha a domácí vedli 9:1.

V úvodu závěrečné části se svého premiérového gólu dočkala i nová plavská posila Maurer, který tak zakulatil skóre na desítku. Ve 47. minutě přišlo první vyloučení a Pávek zvýšil na 11:1. V závěrečné desetiminutovce hosté odpadli totálně a domácí přidali dalších 5 branek. V 53. minutě šel Trněný sám na branku hned třikrát, dvakrát sice neuspěl, ale potřetí zvolil zakončení "ala Panenka" a přidal dvanáctý plavský gól. V 56. minutě přidal další branku opět střelecky disponovaný Trněný, poté se dvakrát prosadil J. Tácha a poslední slovo patřilo pár vteřin před koncem Postlovi. Plavští tak Rebely rozstříleli vysoko 16:1.