5 SRBENÝ Tomáš     2 2 - 68 POSTL Josef 2 2 3
18 LONSMÍN Pavel     0 2 - 99 TÁCHA Zdeněk   2 1 2
19 PÁVEK Karel     1   -
B LONSMÍN Tomáš   1 2   -

V dalším utkání Extraligy AHbK čekal na plavské hokejbalisty velice zdatný soupeř HC Hurican. Vzhledem k tomu,že dres Huricanu obléká explavský útočník Jan Šívr, mělo utkání příchuť derby.

Plavští začali velice dobře. První zákrok si po propagační střele sice zapsal plavský brankář Beneš, ale daleko více vzruchu bylo k vidění před druhou brankou. Plavští šli do vedení už ve 2. minutě, kdy se před branku natlačil Postl, který nastoupil netradičně v útoku a otevřel skóre. Plavští poté svého soupeře sevřeli v jeho obranném pásmu, na skóre se to ale dlouho neprojevovalo. Až v 15. minutě získal u mantinelu míček Postl a podruhé v utkání prostřelil domácího brankáře Sochackého.

I druhá třetina probíhala v plavské režii. O převaze plavských hokejbalistů svědčí fakt, že plavský brankář Beneš si první zákrok v této části připsal až v její 13. minutě. Převaha hostjících hráčů se ale na skóre nijak neprojevila, protože domácí hráče držel vynikající brankář Sochacký.

Ten nakonec kapituloval až v úvodu závěrečné části, kdy se z dorážky prosadil důrazný J. Tácha. Domácí se vrátili do hry ve 48. minutě, kdy překvapili Beneše poměrně nevinným nahozením. No a když v 55. minutě využili přesilovku a snížili na 2:3, bylo rázem zaděláno na drama. Vzápětí se do šance prodral Šívr, Beneš ale odolal. Snahu Huricanu o vyrovnání uťal v 57. minutě faul na unikajícího Z. Táchu. Hosté sice přesilovku nevyužili, ale těsně po jejím skončení zakončil kombinaci Z. Táchy s Postlem Trněný a zvýšil tak na 4:2. Závěr utkání si už hosté bez větších problémů pohlídali a mohou se tak radovat z vítězství 4:2.