3 BENEŠ Ondřej 60 26 4 86,7   8 TRNĚNÝ Tomáš   2 -1 2
5 SRBENÝ Tomáš     0 - 97 MAURER Ondřej 0
18 LONSMÍN Pavel     -2   - 99 TÁCHA Zdeněk   1 -2
19 PÁVEK Karel 2   -2 2 -
68 POSTL Josef 1 2 0 4 -

V dohrávce 20. kola Extraligy AHbK nastoupili plavští proti tradičnímu rivalovi z Čejkovice a jako obvykle s ním sehráli velmi dramatický souboj.

První třetina patřila hostům z Čejkovic. Úvodní střelu na branku vyslal ve 3. minutě domácí Trněný, z protiútoku ale udeřili hosté a jakoby tím určili ráz první třetiny. Domácím působili poněkud zakřiknutě a tak více vzruchu bylo před Benešem. Ten se podruhé musel sklonit v 11. minutě, kdy nestačil na dorážku R. Plášila. Domácí se v úvodní třetině dostali prakticky do jediné vážné šance poté, co hosté špatně střídali, Postl ale tváří v tvář brankáři vyprášil pouze jeho betony.

I úvod druhé třetiny nabídl podobný obrázek jako třetina první. Plavským hráčům sice nešla upřít snaha, proti výborné obraně soupeře se ale do šancí dostávali obtížně. Nebezpečnější tak nadále byli čejkovičtí, jež zdobil zejména rychlý přechod do útoku a několikrát tak domácí obranu nebezpečně přečíslili. Gólu se ale nakonec dočkali domácí. Stalo se tak ve 30. minutě, kdy se v přesilovce od modré přesně trefil Pávek. O 3 minuty později měl na holi vyrovnání J. Tácha, mířil ale pouze do hlavy hostujícího brankáře. Z protiútoku pak udeřili hosté. To se K. Plášil protáhl po levém křídle, natlačil se před branku a nedal Benešovi šanci.

Začátek závěrečné části vyšel domácím na jedničku. Ve 43. minutě vypálil Postl do klubka těl před brankou a míček si našel cestu do sítě. Plavští ožili, vzápětí dostali výhodu přesilové hry, tu velmi rychle využil další přesnou střelou od modré Pávek a bylo vyrovnáno. O chvilku později měl další gól na holi J. Tácha, před prázdnou brankou ale promáchl. Utkání gradovalo a plavští poté výborně ubránili dvě oslabení. V 58. minutě ale přišla další čejkovická přesilovka a ta se pro domácí nakonec stala osudnou. Hokejový reprezentant do 18 let K. Plášil měl totiž před Benešem dostatek času a svou šanci proměnil ve vítězný gól. Domácí se ale nevzdali, 45 sekund před koncem odvolali brankáře a vytvořili si drtivý tlak, který hosté eliminovali pouze za cenu úmyslného posunutí branky a 13 sekund před koncem tak následovalo trestné střílení. Jeho exekuce se ujal Maurer, bekhendovým blafákem sice hostujícího brankáře oklamal, ale v rozhodující chvíli mu míček přeskočil hokejku a tak se mu skórovat nepodařilo. Závěr si už hosté pohlídali, což znamená, že velice kvalitní utkání skončilo výsledkem 3:4.