18 LONSMÍN Pavel     2   - 97 MAURER Ondřej   2 1
19 PÁVEK Karel 1   2   - 99 TÁCHA Zdeněk 2   0
68 POSTL Josef 3 2 2   -

Čtvrtfinále play off svedlo dohromady stejně jako v předchozích dvou letech hokejbalisty Plava a mužstva Long Cash.

Po úvodním oťukávání jako první udeřili ve 4. minutě domácí. Postupem času ale začali získávat více pevné půdy pod nohama plavští a v 8. minutě se po Postlově střele dočkali vyrovnávající branky. Ve 13. minutě přišel druhý plavský gól, po Maurerově vyhraném vhazování se o něj postaral opět Postl.

Druhá třetina probíhala v režii hostujících hráčů. Domácí se k ohrožení Benešovy branky dostávali jen sporadicky, a když už se do šance dostali, byl plavský brankář pozorný. Stav 1:2 vydržel až do 31. minuty, kdy Maurer našel mezi kruhy Trněného a ten zamířil přesně mezi betony domácího brankáře. O 2 minuty při hře tři na tři našel ideálně Trněný Postla a ten završil hattrick. Výbornou plavskou třetinu završil v poslední minutě druhé části Pávek, který v přesilovce vypálil od modré a využil toho, že domácí brankář nic neviděl.

V úvodu závěrečné části ožili domácí. Po velkém závaru Beneš dvě šance zlikvidoval, na další dorážku ze vzduchu už ale nedosáhl a domácí snížili. Plavští ale velmi rychle odpověděli poté, co J. Tácha našel před brankou Z. Táchu a ten se nemýlil. Domácí pak trochu přitvrdili, vykoledovali si ale pouze několik trestných minut a také dva osobní tresty. Jednu z přesilovek pak v poslední minutě využil Z. Tácha a stanovil tak konečný výsledek 2:7. První utkání čtvrtfinále play off tak plavští zvládli výborně.