19 PÁVEK Karel   1 2   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 2 2
68 POSTL Josef 4 2 5   -
B TÁCHA Pavel 1 1 2   -

K utkání 16. kola Extraligy AHbK přijeli do Plava hokejbalisté Dobré Vody.

Úvod utkání příliš vzruchu nepřinesl. První šanci si vypracovali hosté, Pivec, který tentokrát nastoupil v plavské brance, ale odolal. Iniciativu tak pomalu začali přebírat domácí a několikrát prověřili pozornost hostujícího brankáře Honsy. Svůj narůstající tlak také záhy korunovali třemi brankami. V 8. minutě otevřel skóre důrazný M. Tácha, v 11. minutě mířil pod horní tyčku J. Tácha a ještě v té samé minutě zamířil přesně k tyčce P. Tácha.

I druhá třetina probíhala pod taktovkou domácích. Ti na rozdíl od první části dokázali využít dvě přesilovky. V obou se prosadil Postl, poprvé střelou od modré a podruhé poté, co si naběhl před soupeřovu branku. Ve 36. minutě byl na konci pěkné kombinace Z. Tácha a bylo to 6:0. Plavští mohli přidat i další branky, brankář Honsa, který musel do branky nastoupit neplánovaně, neboť tradiční dobrovodská opora Mleziva měla v noci nepříjemnou dopravní nehodu, své mužstvo ale několikrát podržel.

V úvodu závěrečné části přidal sedmou branku domácích M. Tácha. Tentýž hráč v další šanci vzápětí nechal vyniknout Honsovu lapačku a o 2 minuty později neuspěl v samostatném nájezdu Postl. Ke slovu tak přišli i hosté, když Pivce překonal dobrovodský R. Postl. Poté už zase úřadovali domácí. Ve 48. a 50. minutě vstřelil svůj třetí a čtvrtý gól J. Postl a domácí vedli 9:1. Nakonec jsme se dočkali i desátého gólu, o který se v 59. minutě postaral Srbený. Plavští tak zvítězili 10:1.