3 BENEŠ Ondřej 60 34 4 89,5   7 BARTIZAL Martin   1 -1 2
Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   10 TÁCHA Jan   1 -1 4
5 SRBENÝ Tomáš     0 2 - 12 MATUSCHKA Petr -1
9 TÁCHA Pavel     0   - 97 MAURER Ondřej 1   -1
18 LONSMÍN Pavel     -1   - 99 TÁCHA Zdeněk 1   -2
20 KOPIC Petr     0   -
68 POSTL Josef     -1

Před odvetným utkání semifinále play off mezi hokejbalisty Čejkovic a Plava mimořádně zasedla soutěžní komise AHbK, aby definitivně rozřešila první utkání, které nebylo dohráno. Verdikt nakonec zněl tak, že viníkem nedokončení utkání byl HBC Plav a utkání bylo kontumováno 0:5 v jeho neprospěch.

Druhé utkání začali náporem čejkovičtí a hned v úvodu zasypali plavského brankáře Beneše sprškou střel. Ten odolal a tak v první přesilovce po bekhendu Z. Táchy udeřili plavští. Domácí vyrovnali v 15. minutě ve vlastním oslabení a když v 18. minutě jeden z domácích útočníků těsně před Benešem tečoval střelu od modré, byl stav 2:1 pro hokejbalisty z Čejkovic.

Druhá třetina byla herně poněkud vyrovnanější než třetina úvodní, plavští se ale do šancí dostávali jen hodně ztěžka a nebezpečnější tak stále byli domácí. Přesto se hostům nakonec podařilo vyrovnat, když se bekhendovým blafákem prosadil výborně hrající Maurer. Toho těsně po vstřelení gólu navíc nevybíravě atakoval R. Plášil, a tak přišla plavská přesilovka. Hosté se sice dostali k několika střelám, ty ale většinou zblokovali domácí bránící hráči. Do vedení se tak nakonec znovu dostali čejkovičtí, kteří v 39. minutě potrestali malý plavský důraz před Benešem.

Třetí třetina přinesla řadu vyloučení na obou stranách, skóre se ale v přesilovkách dlouho neměnilo. V 58. minutě domácí jednu z přesilovek přece jenom využili, zvýšili na 4:2 a bylo zřejmé, že plavští na zvrat nemají síly. Do finále tak postupují Čejkovice a plavští se musí spokojit s utkáním o 3. místo, v němž se střetnou s Pekárenskou.