Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   8 TRNĚNÝ Tomáš   1 -1 16
5 SRBENÝ Tomáš     -1 8 - 10 TÁCHA Jan -1 10
18 LONSMÍN Pavel     -2 10 - 97 MAURER Ondřej   1 0
19 PÁVEK Karel 1   -2 16 - 99 TÁCHA Zdeněk     -3 8
20 KOPIC Petr     0 8 -
68 POSTL Josef 1 1 -1 12

V semifinále play off Extraligy AHbK se střetli hokejbalisté HBC Plav a HC Čejkovice. První utkání se hrálo v Plavu a nakonec skončilo předčasně pro hromadnou bitku.

Úvod utkání jakoby kopíroval poslední vzájemné utkání obou mužstev. Než se plavští rozkoukali, prohrávali 0:2. Nejprve se v 5. minutě prosadil R. Plášil, který využil toho, že měl Beneš dokonale zakrytý výhled a o dvě minuty později zvýšil na 2:0 pro hosty P. Zavřel. Domácí se do hry dostali ve druhé polovině úvodní části, kdy hráli krátce po sobě tři přesilové hry a tu třetí po Pávkově přesné střele využili.

Ve druhé třetině domácí bojovali o zvrat, hosté ale nemilosrdně trestali každou plavskou chybu. Ve 23. minutě skórovali dokonce ve vlastním oslabení a bylo to 1:3. Domácí odpověděli ve 32. minutě také ve vlastním oslabení, kdy výbornou Maurerovu práci zužitkoval Postl. Radost domácích ale hosté zchladili hned vzápětí ještě v té samé přesilovce, a když v závěru druhé části využili přesilovku znovu, bylo to 2:5.

Začátek závěrečné části byl hodně hektický. Ve 44. minutě rozhodčí pustili hru, přestože domácí očekávali zakázané uvolnění, přestali na chvilku hrát a hosté zvýšili na 6:2. To samozřejmě zvedlo první vlnu emocí, nicméně klíčová situace přišla o minutu později. To důrazného Maurera před Čejkovickou brankou odstavil hodně nevybíravým zákrokem K. Plášil, Svého spoluhráče se vydal bránit Srbený a vše nakonec skončilo hromadnou bitkou, do které se nakonec zapojily i obě střídačky. Rozhodčí poté utkání ukončili a o jeho osudu musela v mimořádném zasedání rozhodnout soutěžní komise AHbK. Ta nakonec rozhodla, že střídačku jako první opustili plavští hráči, že oni jsou tudíž viníkem a kontumovala utkání 0:5 v jejich neprospěch.