5 SRBENÝ Tomáš 1 1 6 2 - 10 TÁCHA Jan 4 1 4
18 LONSMÍN Pavel 2   6   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 3 4
19 PÁVEK Karel   1 1 16 -
68 POSTL Josef 2 2 3   -
B LONSMÍN Tomáš   2 2   -

V posledním mistrovském utkání roku 2011 nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu Rapid-Regina. Úvodu utkání předcházela malá slavnost, při které útočník Z. Tácha obdržel ocenění za překonání hranice tisíce kanadských bodů.´

Začátek utkání se plavským hráčům vydařil. Hned v 1. minutě vyslal Pávek na zteč J. Táchu a ten otevřel skóre. Ve 3. minutě přišlo první vyloučení a přesilovku hosté nakonec využili, když se ujala Srbeného střela tečovaná jedním z domácích obránců. Plavští měli i nadále převahu, v 15. a 16. minutě ale dvakrát zaváhali v obraně a rázem bylo vyrovnáno. Dva slepené góly domácí hráče řádně nabudily, ti řádně přitvrdili, takže si zachytal i brankář Pivec, který v tomto utkání nastoupil v plavské brance.

Druhá část nabídla poměrně nervózní hokejbal. Domácí hráli i nadále poměrně tvrdě, navíc komentovali prakticky každý verdikt rozhodčích, takže si nakonec vykoledovali i řadu osobních trestů za nesportovní chování. Díky jejich nedisciplinovanosti tak plavští získávali čím dál větší převahu a tu také nakonec korunovali brankami. Do vedení je dostal ve 33. minutě J. Tácha a poté v rozmezí čtyř minut završil bleskový hattrick M. Tácha.

Závěrečná část se v podstatě hrála pouze z povinnosti, protože o vítězi utkání již bylo rozhodnuto. Domácí pokračovali v nečisté hře, v rozmezí mezi 48. a 50. minutou se na trestné lavici tísnili hned 3 jejich hráči a góly tak padaly výhradně do jejich branky. Ve 44. minutě se trefil Postl a P. Lonsmín, ve 46. minutě přidal svůj třetí gól J. Tácha a v 50. minutě v přesilové hře zakulatil skóre na desítku P. Lonsmín. Jedenáctý gól přidal v 53. minutě Postl, dvanáctý o tři minuty později v poskytnuté výhodě po dalším domácím faulu Z. Tácha a konečné skóre 3:12 stanovil minutu před koncem J. Tácha.