8 TRNĚNÝ Tomáš 2 2 4 8 - 10 TÁCHA Jan 1 2 5 2
18 LONSMÍN Pavel 1   1   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 3 5
19 PÁVEK Karel 2   2   -
68 POSTL Josef 1 1 9   -

První polovinu základní části Extraligy AHbK plavští zakončili utkáním proti mužstvu TJ Lafeta.

A roli favorita začali plnit poměrně rychle. Skóre otevřel už ve 3. minutě Trněný, jehož střela z uctivé vzdálenosti skončila přesně v levém dolním rohu branky. V 7. minutě využil přesilovku Pávek a v 9. minutě to po Bartizalově střele bylo 3:0 pro hosty. Plavští byli v první třetině lepším mužstvem a svou převahu korunovali v 19. minutě čtvrtým gólem, o který se důrazem v přesilové hře postaral J. Tácha.

I druhá třetina zpočátku nabídla podobný obrázek jako třetina první, až na to, že plavští své šance nedokázali proměnit. Ve 31. minutě ale na trestnou lavici odešel J. Tácha, Beneš si při snaze o rychlou rozehrávku neporozuměl s Trněným a Vostracký snížil. Ve 35. minutě vyrazil na zteč P. Lonsmín, přes lapačku domácího brankáře procedil míček do sítě a zvýšil na 5:1 pro plavské hokejbalisty. O minutu později ale vypálil z poměrně velké vzdálenosti Vostracký, našel skulinku pod Benešovo vyrážečkou a přišlo plavské trápení.

To ve 44. minutě ukončil Trněný, který si naběhl do rozestoupené soupeřovy obrany a zamířil přesně. Když vzápětí dotlačil míček do sítě Z. Tácha, bylo jasné, že se žádné zdramatizování konat nebude. Ve 48. minutě našel Z. Tácha před brankou Pávka, ten zvýšil na 8:2 a Táchova asistence na tento gól znamenala tisící bod v kariéře tohoto plavského útočníka. I v závěrečné desetiminutovce padaly branky a nebylo jich málo. V 54. minutě zachytil soupeřovu rozehrávku Z. Tácha a přidal devátý plavský gól. Vzápětí sice domácí snížili, další branky ale přidávali plavští. O jubilení desátý gól se po vhazování v útočném pásmu postaral Postl, jedenáctý přidal Z. Tácha a účet utkání uzavřel v poslední minutě M. Tácha.