Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   9 TÁCHA Matěj   2 -2
5 SRBENÝ Tomáš 1   -1   - 10 TÁCHA Jan     -1
8 TRNÉNÝ Tomáš 1 1 -3 4 - 99 TÁCHA Zdeněk 1   -3
18 LONSMÍN Pavel     -1   -
19 PÁVEK Karel     -3   -

V 8. kole extraligy nastoupili plavští hokejbalisté proti mužstvu HC Hurican a utkání se jim příliš nevydařilo.

Po úvodním oťukávání udeřili prakticky z prvního náznaku šance hosté. Stalo se tak ve 3. minutě a pro domácí to nevěstilo nic dobrého. Plavským hokejbalistům se sice nedala upřít snaha, nicméně do šancí se proti dobře bránícím hostům dostávali hodně obtížně. A když už si nějakou šanci přece jen vypracovali, mířili většinou mimo tři tyčky ohraničující branku. V závěru první třetiny tak přišel trest poté, co plavské obraně unikl Šívr a pod padajícím Benešem dopravil míček do sitě.

Do druhé třetiny domácí přeskupili sestavu a výsledek dostavil ve 27. minutě, kdy Trněný našel zpoza branky Z. Táchu a ten snížil na 1:2. Plavští pak ještě zvýšili tempo, ale když už se zdálo, že vyrovnání visí ve vzduchu, přišla rána pod pás v podobě hodně laciného třetího gólu po nahození prakticky z nulového úhlu. Domácí se do utkání opět vrátili v závěru druhé části, kdy využil přesilovku Trněný.

Do závěrečné části vstoupili plavští náporem a snahou o vyrovnání. Ve 46. minutě ale přišla další studená sprcha v podobě Šívrova úniku a čtvrté branky v Benešově síti. A aby toho nebylo málo, o 2 minuty později našel Šívr zpoza branky Arnolda a bylo to 2:5. Hosté byli na koni a v 52. minutě při hře 3 na 3 přidal Arnold šestou branku Huricanu, což byl definitivní hřebíček do plavské rakve. Domácím nepomohlo ke gólu ani to, že vzápětí nepustili hosty 3 minuty z jejich obranného pásma. Kosmetické úpravy skóre se nakonec dočkali až v poslední minutě, kdy konečné skóre 3:6 stanovil Srbený.