8 TRNĚNÝ Tomáš 1   0 2 - 10 TÁCHA Jan   1 1
68 POSTL Josef     -1 4 - 99 TÁCHA Zdeněk 1   0 4
B LONSMÍN Tomáš     -1   -
B TÁCHA Pavel     1   -

V 7. kole extraligy zavítali plavští hokejbalisté do jámy lvové v Čejkovicích, a přestože se museli obejít bez několika obránců a nastoupili tak s hodně omlazenou obranou, sehráli tam výborné utkání.

Domácí začali tradičním náporem, který ovšem hosté bez větších problémů přečkali. Když už se zdálo, že se obraz hry začíná vyrovnávat, přišla střela od modré, kterou těsně před Benešem tečoval ze vzduchu Pokorný a Čejkovice vedly. Plavští se ale nehodlali vzdát a odpověděli velmi rychle. V 10. minutě uvolnil J. Tácha Z. Táchu a ten se tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. O dvě minuty později udeřili hosté znovu. Trněného první střela byla zblokována, nicméně Trněný se k odraženému míčku dostal nejrychleji ze všech a poslal jej do sítě. O minutu později putoval na trestnou lavici Z. Tácha, plavští ale oslabení zvládli dobře. Totéž se ale dá říct i o domácích, kteří úspěšně ubránili plavskou přesilovku v závěru úvodní části.

I druhá třetina nabídla výborný hokejbal. Přestože se obě mužstva dostala do několika dobrých příležitostí, oba brankáři drželi čisté konto. Krušné chvilky pro plavskou obranu nastaly ve 33. minutě, kdy na trestnou lavici odešel Z. Tácha a chvilku po něm i Trněný. Dlouhou čtyřminutovou přesilovku ale domácí nevyužili. V závěru druhé části se rozhodčí opět rozhodli trestat a ze spousty soubojů si vybrali hned 2 zákroky plavských hokejbalistů, které označili jako nedovolené. Na trestou lavici tak společně odešli Postl a M. Tácha a následovala další čtyřminutová přesilovka Čejkovic.

Tu také hned v úvodní minutě závěrečné části využili, když za bezmocným Benešem skončila dvakrát tečovaná přihrávka R. Plášila. Začínalo se tak odznovu. Plavští pak nevyužili přesilovku a v dalším průběhu hry si několik dobrých zákroků  připsali oba brankáři. Když už to pomalu začalo vypadat, že by utkání mohlo skončit remízou, dostal v 54. minutě poměrně přísný trest hostující Postl a domácí v přesilovce velmi rychle vstřelili třetí gól z hole P. Plášila. O vyrovnání se mohl postarat Postl, z blízka ale mířil pouze do brankáře. V závěrečné minutě nasadili plavští k power play a k vyrovnání mnoho nechybělo Z. Táchovi, jehož střelu zlikvidoval domácí brankář výborným semaforem. Po dalším vhazování se domácí osvobodili a Ruso nakonec dopravil míček do plavské opuštěné branky. Utkání tak skončilo vítězstvím Čejkovic 4:2.