Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM   9 TÁCHA Matěj   1 -1
18 LONSMÍN Pavel   1 4   - 99 TÁCHA Zdeněk 4 1 3
68 POSTL Josef 1   0 20 -
B TÁCHA Pavel     3   -
B KOPIC Petr   1 2

K utkání 3. kola Extraligy AHbK odcestovali plavští hokejbalisté na Dobrou Vodu, kde se utkali s místními hokejbalisty, jejichž dres mimo jiné obléká i plavský odchovanec Lukáš Kocourek, který je na Dobré Vodě na hostování.

Úvod utkání vyšel lépe domácím, kteří se už v 5. minutě po vhazování v útočném pásmu dostali do vedení. Poté převzali iniciativu hosté. Ti si vypracovali několik slibných střeleckých příležitostí, skórovat dokázal ale pouze Z. Tácha, jehož střela domácímu brankáři propadla a zastavila se těsně za brankovou čarou. V závěru úvodní části přišel druhý gól Dobré Vody. Stalo se tak po rychlém protiútoku a střele z levého křídla, která mířila přesně mezi Benešovy betony.

Ve druhé části jsme viděli snahu plavských hokejbalistů o zvrat, kterou ovšem brzdila celá řada nepřesností. Přesto se hosté obratu ve skóre nakonec dočkali. Ve 32. minutě pohotově vypálil Postl a našel skulinku u bližší tyčky domácí branky. O minutu později vykroužil zpoza branky Z. Tácha až do ideální střelecké parkety a nezaváhal. Vzápětí přišlo první vyloučení, které postihlo plavského obránce Postla, a protože se plavskému obránci verdikt rozhodčích vůbec nelíbil, inkasoval navrch osobní trest do konce hry. Hosté ale oslabení ubránili a domácím vyrovnat nedovolili.

Klid na jejich hole vnesl hned v úvodu závěrečné části J. Tácha, který pláchl po levém křídle a prostřelil domácího brankáře počtvrté. Dobrovodští se celkem logicky nehodlali vzdát, plavští ale pozorně bránili. Definitivní uklidnění přišlo v 55. minutě, když se zpoza branky šikovně prosadil Z. Tácha. Ten se nakonec dočkal i své čtvrté branky poté, co zachytil soupeřovu rozehrávku a tvrdou střelou zamířil přesně do levého horního růžku. Plavští tak na Dobré Vodě vybojovali cenné vítězství 6:2.