5 SRBENÝ Tomáš   1 1   - 10 TÁCHA Jan 1 1 1
18 LONSMÍN Pavel     2   - 99 TÁCHA Zdeněk   2 2 2
19 PÁVEK Karel 3 1 2 2 -
68 POSTL Josef 2   1   -

Po téměř dvouměsíční přestávce nastoupilo k mistrovskému utkání plavské "A" mužstvo. V předehrávce 11. kola Extraligy AHbK se na Dobré Vodě utkalo s Long Cashem.

Plavští začali v obrovském tempu a hned v úvodu si připravili řadu šancí. Na soupeřova brankáře ale postupně nevyzráli Postl, J. Tácha a Z. Tácha, jehož střela skončila na horní tyčce. V 8. minutě přišla první plavská přesilovka a v jejím závěru našel Pávek před brankou J. Táchu, který otevřel skóre. Hosté i nadále hráli ve vysokém tempu a po zásluze se v 16. minutě dočkali druhé branky. Postaral se o ni Pávek, který prostřelil domácího brankáře po vyhraném vhazování v útočném pásmu. Hned vzápětí udeřili i domácí, když jeden z útočníků zůstal před Benešem na okamžik nestřežen a svou šancí nepohrdl. Dvoubrankový náskok hostům vrátil ve 20. minutě Postl, jemuž střela sice příliš nesedla, ale možná proto skákavým míčkem domácího brankáře překvapil.

I začátek druhé třetiny patřil hostujícím hráčům. Ve 25. minutě vypálil Pávek a bylo to 4:1 pro hosty. Poté trochu přidali domácí a rázem bylo několikrát pořádné horko i před plavským brankářem Benešem. Ten si připsal několik jistých zákroků, ve 39. minutě ale v době, kdy na trestné lavici seděl Pávek, přece jen kapituloval a domácí snížili.

Jakékoliv zdramatizování utkání ale plavští odmítli hned v úvodu závěrečné části. Nejprve Pávek zachytil soupeřův pokus o vyhození, naběhl si do střelecké pozice a tvrdou střelou nedal domácímu brankáři šanci a hned o minutu později vypálil z poměrně velké vzdálenosti Postl a přízemní střelou mířil přesně k tyčce. Domácí se poté snažili o zkorigování výsledku, hosté ale bránili pozorně a inkasovali pouze jednou, když se Long Cash prosadil po nepřehledném závaru před Benešovou brankou. Závěr utkání si plavští celkem s přehledem pohlídali a rok 2011 tak zahájili vítězstvím 6:3.