5 SRBENÝ Tomáš 1 1 3   - 10 TÁCHA Jan 1 2 2
8 TRNĚNÝ Tomáš 1 1 3   - 99 TÁCHA Zdeněk 1 1 3
18 LONSMÍN Pavel     2   -
19 PÁVEK Karel 1 1 2 4 -

V 7. kole Extraligy AHbK zavítali plavští hokejbalisté do Čejkovic, kde se utkali s nováčkem extraligy, mužstvem HC Rebels.

V úvodu utkání si několik šancí připravili plavští, domácí brankář ale odolal. Poté vystrčili růžky domácí, pro něž byla charakteristická snaha o střelbu ze všech pozic a jedna taková střela se v 7. minutě ujala. Hosté se vyrovnání dočkali ve 14. minutě, kdy Bartizal vyhrál buly a Srbeného střela prošla až do sítě. V 17. minutě se do domácí obrany odvážně vrhl M. Tácha, jeho střelu sice domácí brankář vyrazil, ale dobíhající Z. Tácha byl pohotový a hosté vedli. Své vedení navýšili hned vzápětí, kdy se do přečíslení dvou na jednoho vrhli J. Tácha s Bartizalem a vyřešili ho ukázkově. V závěrečné minutě ještě mířil přesně Pávek a tak první třetinu vyhráli plavští 4:1.

I ve druhé třetině udávali tempo hry převážně hosté, skóre se ale změnilo pouze jednou. Postaral se o to M. Tácha který se z pravé strany natlačil před branku a zamířil přesně pod horní tyčku.

Ve 47. minutě předvedli patřičný důraz před Benešem domácí a snížili na 2:5. Zdramatizování ale nepřipustil Trněný, který tvrdou střelou zdálky přidal šestý plavský gól. Domácí sice ještě jednou snížili, když využili přesilovou hru, závěr utkání si ale hosté bez problémů pohlídali a navíc ještě přidali sedmý gól, o který se přesnou střelou do levého horního růžku postaral J. Tácha.