19 PÁVEK Karel 1 1 3   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 2 3
68 POSTL Josef   1 1   -
B TÁCHA Pavel     2   -
B KOPIC Petr     1

V 6. kole Extraligy AHbK do Plava zavítali hokejbalisté Dobré Vody, v jejímž dresu nastupuje například plavský odchovanec Lukáš Kocourek nebo bratr plavského obránce Josefa Postla Radek. V předchozích utkáních dobrovodští předváděli velmi dobrý hokejbal, a tak se očekával zajímavý souboj.

Domácí ale nechtěli ponechat nic náhodě a od úvodního buly se do soupeře řádně zakousli. Z. Tácha sice orazítkoval pouze tyčku, ale v 6. minutě zamířil křížnou střelou přesně k tyči Bartizal a plavští vedli. O 2 minuty později ale přišla chyba v plavském obranném pásmu a hosté ji přesnou střelou mezi Benešovy betony potrestali. V dalším průběhu úvodní části byli aktivnější domácí, výsledkem jejich snažení ale byly pouze 2 nastřelené tyčky.

I ve druhé třetině jsme dlouho sledovali marné dobývání hostující branky. Zlom nakonec paradoxně přišel v době, kdy na trestné lavici seděl J. Tácha a domácí tak hráli v oslabení. Na zteč ale vyrazil Z. Tácha a svůj průnik zakončil přesnou střelou k tyčce. O minutu později zlikvidoval Beneš střelu hostujícího hráče tak šikovně, že vyslal do brejku z trestné lavice se vracejícího J. Táchu a domácí vedli 3:1. To ale nebylo vše, hned v následující minutě totiž domácí skórovali hned dvakrát. Nejprve se po závaru před brankou prosadil Z. Tácha a vzápětí nechytatelnou střelou od modré skóroval P. Lonsmín. V závěru druhé třetiny ještě domácí přidali šestý gól, když Pávek tvrdou střelou využil přesilovku.

V závěrečné části domácí bez větších problémů kontrolovali své vedení. Hosté už působili poněkud odevzdaně a tak plavští dvěma góly své vítězství ještě pojistili. V 51. minutě se na brankovišti prosadil M. Tácha a v 57. minutě přidal po přesilovkové kombinaci, do které se zapojili všichni hráči, kteří byli na hřišti, Z. Tácha osmý plavský gól. HBC Plav tak porazil Dobrou Vodu 8:1.