8 STEHLÍK František     0    - 18 VAZDA Radek 1 3 4
9 TÁCHA Pavel 1   4    - 20 KOPIC Petr 3 1 4
14 SOKOLÍK Miroslav 0 2  -

K dalšímu utkání I. ligy AHbK do Plava přijelo mužstvo HBC Zavadilka-Čakov.

Zavadilka v minulém utkání porazila hokejbalisty Čejkovic a svou sílu ukázala hned v úvodu utkání. Ve 4. minutě zůstal před Pivcem nepokrytý hráč a pohotovou dorážkou střely odražené od zadního mantinelu otevřel skóre. Poté několikrát zahrozili domácí a v 10. minutě se také dočkali vyrovnání, když se v přesilové hře trefil Jiříček.

I v úvodu druhé třetiny byli nebezpečnější hosté a opět se poměrně rychle dostali do vedení. O minutu později šťastně vyrovnal Kopic, když bekhendem jen tak mezi kruhy plácnul do míčku a ten se k překvapení všech zastavil až v síti. Vzápětí ale zase vedli hosté, když střela z levé strany propadla Pivcovi mezi rukou a tělem. V 31. minutě přišel další trochu šťastný plavský gól. Postaral se o něj Jiříček, který překvapil brankáře lehkým švihem od modré čáry. Po této brance domácí řádně přidali a začali si připravovat další šance. Jednu z nich nakonec využil Kopic, když využil míčku, který se po Novotného střele odrazil od zadního mantinelu a poslal jej do levého horního růžku hostující branky.

Závěrečná část probíhala v jasné režii domácích. Ve 48. minutě našel Vazda před brankou Kopice a ten si svým třetím gólem brankáře vychutnal. O 4 minuty později se po několika tyčkách a dalších neproměněných šancích svého gólu dočkal i Vazda, když do sítě dorazil svou vlastní střelu. Hosté v závěru odpadli a tak přišly ještě dva přesné zásahy. V 58. minutě proměnil samostatný nájezd bekhendovým blafákem Fendek a v závěrečné minutě přidal osmou branku střelou od modré P. Tácha. Plavští tak porazili Zavadilku 8:3.