4 NOVOTNÝ Jiří   1 4 2 - 18 LONSMÍN Tomáš 1   1
8 STEHLÍK František     2    - 19 VAZDA Radek 3 2 5
9 TÁCHA Pavel 1 2 5    - 20 KOPIC Petr 2 2 3
12 STEHLÍK David     -1    -
14 SOKOLÍK Miroslav     0 2

V dalším utkání I. ligy AHbK hokejbalisté plavského "béčka" změřili sílí s mužstvem Flying Elephants.

Úvod utkání přinesl bojovný, ale poněkud neurovnaný hokejbal. Hned ve 3. minutě hráli domácí přesilovku, v oslabení ale dvakrát unikl T. Lonsmín, gólu se ovšem nedočkal. Do vedení tak nakonec šli v 9. minutě Elephants, když střelu z poměrně velké vzdálenosti nešťastně tečoval Sokolík a míček zaplachtil za překvapeného Pivce. Poměrně rychlou odpověď přichystal Kopic, který napřáhl na levém křídle a zamířil přesně k bližší tyčce. Vzápětí mohl strhnout vedení na plavskou stranu Vazda, rozezvučel ale pouze pravou tyčku domácí branky. Plavští se tak do vedení dostali až v 17. minutě, kdy Vazda nechal míček do tandemu Kopicovi, jehož střelu jeden z domácích hráčů tečoval tak, že míček obloučkem přepadl přes klečícího brankáře R. Klimeše. V závěru třetiny ještě přišla plavská přesilovka, Kopic nabil P. Táchovi, jehož střela mířila do tyčky, odtud do brankáře a poté do branky.

Úvod druhé třetiny patřil domácím, kteří z dorážky vytěžili kontaktní gól. Vzápětí se ale mezi obránce vydal Vazda a zvýšil na 4:2. Plavští měli i nadále více ze hry, na skóre se to ale dlouho neprojevovalo. Až v závěru třetiny vypálil z otočky Vazda a zvýšil na 5:2.

Ï závěrečná část probíhala převážně v režii domácích. Ve 46. minutě sice Elephants vykřesali jikru naděje poté, co střelu od modré Pivec neudržel a proti dorážce byl bezmocný, poté už ale úřadovali pouze hosté. Ve 49. minutě se svého gólu konečně dočkal kanonýr Jiříček, vzápětí plavští skvěle zakombinovali, P. Tácha sice neuspěl, ale Vazda měl spoustu času na další 2 dorážky, jimiž nakonec nepohrdl a značně tak rozčílil domácího brankáře, který svým obráncům řádně vyčinil. Několik dalších šancí si připravil hbitý T. Lonsmín, a když už se zdálo, že mu skórovat nebude souzeno, přece jen zakončil pěknou kombinační akci a zvýšil na 8:3. Hosté se nakonec dočkali ještě jedné branky, o kterou se přesnou střelou švihem postaral Jiříček. Plavští tak zvítězili 9:3.