4 NOVOTNÝ Jiří   1 2   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   0
8 STEHLÍK František     2 2  - 19 VAZDA Radek     1
9 TÁCHA Pavel   1 1    - 20 KOPIC Petr 2   1
14 SOKOLÍK Miroslav     2    -

K dalšímu utkání I. ligy AHbK odcestovali hokejbalisté plavského "béčka" na Dobrou Vodu, kde se utkali s místním "B" mužstvem.

A začali hodně špatně. Hned po pár sekundách sice dostali výhodu přesilové hry, hráli ji ovšem tak mizerně, že sami inkasovali. Odpověď ale přišla poměrně rychle. Ve 4. minutě střílel od modré P. Tácha, domácí brankář míček neudržel, ten zůstal ležet těsně vedle něho, kde ho vypátral Kopic a pohodlně vyrovnal. Plavští pak převzali otěže hry a nakonec se zaslouženě dostali do vedení. Stalo se tak v 17. minutě, kdy Novotného přihrávku poslal Kopic přesně do pravého horního růžku domácí branky.

I druhá třetina patřila hostujícím hokejbalistům. Ve 24. minutě zakombinoval Fendek s Jiříčkem a Jiříček zvýšil na 3:1. Plavští hru i nadále kontrolovali, jejich šance ale likvidoval pozorný domácí brankář. Až v závěru druhé třetiny několikrát zahrozili i dobrovodští, ale Pivec v plavské brance odolal.

V úvodu závěrečné části domácí několikrát hosty před brankářem Pivcem přitlačili, na skóre se ale nic nezměnilo. Plavští se snažili hlavně pozorně bránit dvoubrankový náskok a nechybovat, což se jim dařilo. Z pozorné obrany se pokoušeli vyrážet k protiútokům a jeden takový se jim vydařil v 55. minutě, kdy Fendek blafákem přidal čtvrtý gól. V závěru utkání ještě plavští sehráli neplodnou přesilovku, takže se na skóre už nic nezměnilo. Utkání tak skončilo plavským vítězstvím 4:1.