8 STEHLÍK František     1    - 19 VAZDA Radek 2   0
9 TÁCHA Pavel 1 1 1    - 20 KOPIC Petr   2 1
12 STEHLÍK David     1
14 SOKOLÍK Miroslav     1 2  -

K dalšímu utkání I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavské "béčka" proti KN Interierům, tedy proti mužstvu, jemuž v prvním letošním vzájemném utkání podlehli 2:4.

První třetina nabídla bojovný hokejbal, ve kterém dlouho dominovaly obrany a šance se tak rodily hodně obtížně. A když už se nějaká šance objevila, vyřešili ji bezchybní brankáři. Jednoho gólu jsme se nakonec přece jen dočkali a padl do sítě plavského brankáře Beneše, jenž zaskočil místo pracovně zaneprázdněného Pivce. Byl to gól více než kuriózní, po závaru před brankou se míček odrazil do výšky a Fendek jej ve snaze odhodit rukou do bezpečí nešťastně poslal do vlastní sítě.

Vyrovnání přišlo hned v úvodu druhé třetiny, kdy z pravé strany vypálil P. Tácha a trefil se přesně pod Švejdovu vyrážečku. Domácí se postupně dostávali do tempa, na skóre se to ale dlouho neprojevovalo. To se změnilo až ve 37. minutě, kdy pohotovou dorážkou využil přesilovku Vazda. O 2 minuty později vyrazil na zteč Matuschka a povedeným blafákem zvýšil na 3:1.

Hned v první minutě závěrečné části vyslal Kopic do sóla Vazdu, ten nájezd zakončil blafákem do forhendu a bylo to 4:1. Tříbrankové vedení domácí poměrně dlouho v pohodě kontrolovali, v závěrečné desetiminutovce ale přece jen začali tlačit hosté, Beneš byl ale pozorný. Kapituloval pouze jednou, když se v 56. minutě přesně do pravého horního růžku trefil Kočer. Závěr utkání si plavští bez větších problémů pohlídali a zvítězili 4:2.