8 STEHLÍK František     -4    - 18 LONSMÍN Tomáš   1 1
9 TÁCHA Pavel     2    - 20 KOPIC Petr 1   1
12 STEHLÍK David     -1
14 SOKOLÍK Miroslav     -2 2  -

I ve druhém finálové utkání I. ligy AHbK zvítězilo mužstvo Rapid-Regina a může tak slavit prvoligové prvenství. Plavští se musejí spokojit s druhým místem.

Přitom plavští začali velmi dobře a jásat mohli už ve 4. minutě poté, co se uvolnil T. Lonsmín, našel Matuschku a ten mířil přesně. V 8. minutě přišla nepříliš vydařená plavská přesilovka, která jakoby domácí hráče poněkud rozhodila, ti začali hrát poněkud chaoticky a iniciativu tak převzali hosté. Ti také nakonec jednu z plavských chyb potrestali a z přečíslení dvou na jednoho v 18. minutě vyrovnali. Těsně před koncem úvodní části vypálil Ridvan tak trochu z nouze, Pivec se po míčku natahoval marně a hosté vedli.

Druhá třetina se domácím hráčům příliš nepovedla. Většina jejich akcí končila buď při přechodu útočné modré čáry, a pokud ji přece jen překročili, skončili většinou v rohu hřiště. To hosté byli nebezpečnější a ve 24. a 28. minutě vytáhli skóre až na 4:1. Domácí pak přece jen přidali, do šancí se ale i nadále dostávali hodně těžko. Až ve 39. minutě vypálil švihem Kopic, trefil se přesně pod horní tyčku a alespoň trochu oživil plavské akcie.

Kontaktní gól ale nepřišel. Naopak v 50. minutě domácí zapomněli na zadní vrátka a hosté ze samostatného nájezdu zvýšili na 5:2. Čím více se blížil konec utkání, tím více bylo zřejmé, že žádný zázračný zvrat nepřijde a že si Rapid-Regina kráčí pro prvoligové prvenství. To ještě v 56. minutě zpečetil přesilovkou tečí střely od modré Markvart. Domácí tedy svému soupeři podlehli 2:6 a získali pouze pohár za 2. místo.