Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 10 MATUSCHKA Petr   1 -2
8 STEHLÍK František     -1 12  - 20 KOPIC Petr 2 1 -1
9 TÁCHA Pavel 1   -1    - A BARTIZAL Martin   1 -1
12 STEHLÍK David     -1
14 SOKOLÍK Miroslav     -1    -

Ve finále play off I. ligy AHbK nastoupilo plavské béčko proti mužstvu Rapid-Regina. Do finále se tak probojovala dvě nejlépe umístěná mužstva po základní části.

První finálové utkání začali lépe plavští, P. Tácha se ale k dorážce Kopicovy střely nakonec nedostal. V 6. minutě tak udeřilo na druhé straně poté, co Řezníček zachytil hostující rozehrávku a tvrdou střelou prostřelil Pivce. Hosté odpověděli o 3 minuty později, kdy Bartizalovu střelu do sítě dorazil důrazný Kopic. V 15. minutě přišla první přesilovka Reginy, plavští se ale ubránili. První třetina tak skončila nerozhodně 1:1.

Hned v první minutě druhé části pohotově vypálil z prostoru mezi kruhy Kopic a našel skulinku mezi betony domácího brankáře. Stav 1:2 vydržel do 30. minuty, kdy se po rychlém přečíslení prosadil Řezníček a vyrovnal. Vedení na plavskou stranu mohl strhnout Novotný, jeho dělovka ale orazítkovala pouze tyčku. A protože na tyčce skončila i Fendekova střela, skončila druhá třetina stejným skóre jako třetina úvodní.

V úvodu závěrečné části sehráli plavští přesilovku jako přes kopírák ze semifinálových utkání a P. Tácha strhl vedení znovu na jejich stranu. Domácí ale odpověděli bleskově. O dvě minuty později se trefil rovněž v přesilovce potřetí v utkání Řezníček a bylo opět vyrovnáno. Definitivní zlom přišel 10 minut před koncem. To se nejprve z dorážky prosadil trestuhodně volný Kouba a vzápětí skončilo v Pivcově brance nevinně vypadající nahození, které bylo těsně před brankou tečováno. Domácí poté ovládli hru, plavští poněkud vyklidili pole a v závěru nakonec inkasovali ještě šestý gól. Velmi dobře rozehrané utkání tak nakonec prohráli 3:6.