4 NOVOTNÝ Jiří 1   6   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1   2
8 STEHLÍK František     2    - 18 LONSMÍN Tomáš 2 2 3
9 TÁCHA Pavel 3 1 6    - 19 VAZDA Radek 1 1 3
12 STEHLÍK David 1   2 2  - 20 KOPIC Petr   2 2

V 8. kole I. ligy AHbK přivítalo plavské "béčko" hokejbalisty Samsonu. Protože měli plavští k dispozici s výjimkou rekonvalescenta Sokolíka kompletní kádr, poslali poprvé v sezóně do boje 3 útočné dvojice.

Proti poslednímu mužstvu prvoligové tabulky začali plavští aktivně, dlouho se ale nemohli prosadit. Až v 9. minutě se před brankou nejlépe zorientoval Fendek a poslal domácí do vedení. Vzápětí přišlo první vyloučení a přesilová hra, se kterou domácí naložili ukázkově. Po ose Kopic - Vazda se dostal míček na modrou k P. Táchovi a ten využil toho, že hostující brankář nic neviděl. O pár vteřin později se k míčku mezi kruhy dostal Novotný a jeho švih vyhnal všechny pavouky v levém horním rohu hostující branky. V 18. minutě pak přidal čtvrtý plavský gól T. Lonsmín, který zasunul míček do sítě rychlým výpadem zpoza branky. O tom, jak první třetina vypadala, svědčí počet střel 22:2.

Druhou část začali plavští ve stylu třetiny úvodní. Hned v její první minutě hosté při pokusu o útočnou akci nastřelili D. Stehlíka, od kterého se míček odrazil do brejku Fendekovi a ten propasíroval míček do sítě popáté. O dvě minuty později pálil od modré P. Tácha a bylo to 6:0. Poté přišly dvě přesilovky hostujících hráčů, domácí se ale v pohodě ubránili a ve vlastním oslabení zásluhou D. Stehlíka dokonce skórovali. Přesně v polovině utkání pak Matuschka vyzval ke skórování P. Táchu a ten završil hattrick. V 38. minutě se svého úspěchu dočkali i hosté, kteří potrestali chybu v plavské rozehrávce. V závěru druhé části ale skórovali znovu domácí, po přesné Matuschkově přihrávce se trefil Vazda.

I závěrečná třetina se nesla v duchu plavské převahy a ta brzy přinesla desátý gól v síti Samsonu. Postaral se o něj s výrazným přispěním hostující obrany, která si míček srazila do vlastní sítě, T. Lonsmín. Ve 45. minutě přidal jedenáctý plavský gól přesným švihem Jiříček, to však bylo z plavské strany vše. To ale neznamená, že by k vidění nebyly šance. Blízko hattricku byli T. Lonsmín s Fendekem a blízko svému prvnímu gólu v plavském dresu byli Matuschka s F. Stehlíkem. Překonat hostujícího brankáře ale nedokázali a tak se v 52. minutě nakonec po vhazování v útočném pásmu prosadili hosté a stanovili tak konečné skóre 11:2.