Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 10 MATUSCHKA Petr   1 -1
8 STEHLÍK František     4   - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 3 2
9 TÁCHA Pavel     0    - 18 LONSMÍN Tomáš 2 1 3
12 STEHLÍK David   1 4 2  - 20 KOPIC Petr 1 1 0
19 VAZDA Radek   1 0    -

I plavské "B" mužstvo čekalo v 7. kole utkání v Čejkovicích, kde se utkali s mužstvem HC Hurican.

První třetina patřila hokejbalistům z Plava. Po úvodním oťukávání sice před brankou neuspěl T. Lonsmín, z dorážky se ale prosadil pohotový Jiříček a hosté vedli. I v dalším průběhu úvodní části, to byli plavští, kdo převážně udával tempo hry, šance se ale nerodily vůbec snadno. Až v 19. minutě zakombinoval Kopic s Matuschkou a přesnou střelou z prostoru mezi kruhy zvýšil na 2:0 pro hosty.

I ve druhé části byli mírně aktivnější plavští, góly ale stříleli domácí. Ti ve 24. minutě vyhráli buly v útočném pásmu, první střelu poslali těsně vedle levé Benešovy tyčky, ale odražený míček od zadního mantinelu přece jen dopravili do sítě. V 37. minutě nedokázali hosté vyvézt míček z vlastního obranného pásma a domácí tuto chybu potrestali. Začínalo se tak prakticky znovu.

Vedení na plavskou stranu vrátil ve 44. minutě Fendek, o 3 minuty později vyslal Kopic do sóla T. Lonsmína a ten zvýšil na 4:2. Když se za další 2 minuty podruhé v utkání prosadil Fendek, bylo zřejmé, že hosté už své vedení nepustí. Plavské vedení pojistil v 53. minutě důrazný T. Lonsmín a domácí už v přesilovce v 56. minutě stihli pouze snížit. Hosté tak nakonec zvítězili 6:3.