4 NOVOTNÝ Jiří     -3 2 - 19 VAZDA Radek     -3
9 TÁCHA Pavel     -3    - 20 KOPIC Petr 1   -3
10 MATUSCHKA Petr     -2    -
12 STEHLÍK David     -2 4  -

V 5. kole I. ligy AHbK nastoupili hokejbalisté plavského "béčka" proti dosud neporaženému mužstvu Rapid-Regina a utkání se jim příliš nepovedlo.

Už ve třetí minutě putoval na trestnou lavici D. Stehlík, a i když se hosté poměrně dlouho úspěšně bránili, nakonec inkasovali. Tato branka udala tón, ve kterém se udávala celá první třetina a vlastně celé utkání. Regina dobře bránila, její hráči plavské hokejbalisty téměř do ničeho nepouštěli a navíc dokázali být nebezpeční i v útoku. Plavským hráčům navíc dělalo problémy jejich napadání a měli problém se založením kloudného útoku a s přechodem středního pásma, natož aby něco vymysleli v pásmu útočném.

Hned v úvodu druhé části ztratili plavští míček ve středním pásmu a domácí tuto ztrátu potrestali druhým gólem v Pivcově síti. Když přesně v polovině utkání přišly další dva góly Reginy, byli plavští zralí na ručník. Oživení nepřineslo ani přeskupení sestavy, snížení se ale nakonec přece jenom dočkali. Stalo se tak v přesilové, kdy si Kopicovo nahození zpoza branky srazili do sítě sami domácí hráči.

I v závěrečné třetině na hřišti kralovali hokejbalisté Reginy, plavští naopak pokračovali v obrovské křeči. V pohodě hrající domácí přidali ve 47. a 59. minutě další 2 branky a zaslouženě zvítězili 6:1.