Čís. Příjmení Jméno G A +/- TM - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 -1
4 NOVOTNÝ Jiří     -2   - 20 KOPIC Petr     -2
8 STEHLÍK František     -2 4  - A TÁCHA Zdeněk     -2
9 TÁCHA Pavel     -1    -
10 MATUSCHKA Petr     0    -

K utkání 3. kola I. ligy AHbK odcestovali plavští na Dobrou Vodu, kde se utkali s mužstvem KN Interiery.

A začali poměrně dobře. Po opatrném začátku se ve čtvrté minutě do prvního náznaku šance probil Jiříček a jeho zblokovanou střelu dorazil do sítě Fendek. Hosty gól nabudil a i v dalších minutách byli aktivnějším mužstvem. Nezastavilo je ani vyloučení F. Stehlíka ve 14. minutě a skórovali dokonce ve vlastním oslabení, kdy se tváří v tvář brankáři Švejdovi prosadil Jiříček. Vzápětí přišlo vyloučení na straně domácích, plavští v přesilovce nehráli vůbec špatně, výsledkem ale byly pouze 2 nastřelené tyčky, které zazvonily po střelách Z. Táchy a Kopice.

I druhou třetinu zahájili plavští přesilovkou. K vidění byl opět drtivý zámek, domácí obrana v čele s brankářem Švejdou ale odolala. V dobré šanci poté neuspěl ani Kopic ani bratři Táchové ani Jiříček, který se před Švejdu prodral svým typickým způsobem. A tak začali zlobit i domácí. Pivec odolával až do 33. minuty, kdy za jeho záda pronikla trochu záhadně tečovaná střela. Ve 36. minutě propadli plavští v útočném pásmu a unikající domácí útočník své sólo nadvakrát přece jen zakončil vyrovnávacím gólem.

V závěrečné třetině byla k vidění řada šancí na obou stranách, gól ale dali pouze domácí poté, co na jedné straně plavští neuspěli a z protiútoku padl vítězný gól. Hosté pak sice usilovali o vyrovnání, skórovat jim ale nebylo souzeno. V závěrečném náporu neprotlačil míček do sítě P. Tácha a tak nakonec přišel trest v podobě gólu do prázdné plavské branky. Plavští tak letos poprvé prohráli, podlehli mužstvu KN Interiery 2:4.