5 SRBENÝ Tomáš  2 2 8   - 97 ŠÍVR Jan 3 1 2
8 TRNĚNÝ Tomáš   1 2   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 6 8
19 PÁVEK Karel   3 2   -
68 POSTL Josef  1 2 8   -

Ve velmi mrazivém počasí nastoupili plavští hokejbalisté v Čejkovicích proti AVASu. Obejít se museli bez nemocného obránce Lonsmína. Na jeho postu nastoupil útočník Trněný, který v obraně úspěšně zaskočil už v polovině předchozího utkání.

Utkání začalo obrovským plavským náporem, který prakticky vydržel až do závěrečného hvizdu. Přestože se tedy hrálo převážně na jednu branku, skóre bylo poměrně dlouho bezbrankové. Plavští hráči totiž jednak naráželi na pozorného domácího brankáře a jednak měli také docela dost smůly. V úvodní třetině totiž hned sedmkrát rozezněli tyčku. AVAS vyrážel do protiútoků pouze sporadicky a promrzlého Beneše v plavské brance ohrožoval víceméně z dálky, přesto se v 9. minutě málem dostal do vedení. Ojedinělé přečíslení dva na jednoho ale Beneš vyřešil. Skóre se nakonec přece jen změnilo v 11. minutě. To Tácha vyhrál buly v útočném pásmu a Srbeného mírně tečovaná střela konečně branku AVASu odčarovala. Uklidňující druhý gól přišel v 19. minutě, kdy kombinaci Šívra s Pávkem zakončil do prázdné branky Říha.

Ve 24. minutě přišla stejná akce jako při prvním gólu. Z. Tácha opět vyhrál buly a Srbený mířil přesně pod brankářovu vyrážečku. O dvě minuty později přidal čtvrtou plavskou branku Říha, který si pohotově počíhal na Trněného střelu odraženou od zadního mantinelu. Hosté tak střeleckou smůlu definitivně prolomili a skóre začalo strmě narůstat. Ve 29. minutě zamířil přesně do pravého horního růžku Postl, o minutu později zakončil akci Táchy a Postla Kopic a ve 32. minutě přidal Šívr střelou, kterou si do vlastní sítě srazili sami domácí obránci, už sedmý plavský gól. Vzápětí se skóre měnilo i na druhé straně a Beneš tak přišel o čisté konto. Stalo se tak po střele, která se odrazila od zadního mantinelu přímo na hůl domácího útočníka. O dvě minuty později prošla mezi Benešovými betony další střela domácích, a tak po dvou třetinách bylo skóre 2:7.

V závěrečné třetině střelecké hody pokračovaly. Ve 42. minutě uklidil míček do prázdné branky Kopic, potom dvakrát během jedné minuty zaúřadovali domácí. Plavská odpověď na sebe ale nedala dlouho čekat, ve 45. minutě se s pomocí teče jednoho z obrácnů AVASu konečně svého gólu dočkal Z. Tácha. Hned o minutu později přetavil Táchovu přihrávku zpoza branky v desátý plavský gól Kopic a ve 48. minutě po pěkné Pávkově přihrávce přidal další gól do prázdné branky Šívr. Divokou desetiminutovku, ve které se příliš nebránilo a ve které padlo 7 gólů zakončil Benešův nepovedený pokus o rozehrávku a laciný pátý gól AVASu. Gólové hody pokračovaly i v závěrečné desetiminutovce. V 51. minutě mířil přesně pod horní tyčku Z. Tácha a v 54. minutě zakončil přečíslení dva na jednoho pod padajícím brankářem třináctým plavským gólem Kopic. To ale ještě nebylo všechno. Dalších dvou branek jsme se dočkali v poslední minutě utkání. Nejprve se krásně bez přípravy trefil Šívr a pár sekund před koncem stanovil konečné skóre po kličce do středu hřiště a střele do protipohybu brankáře Tácha. Utkání tak skončilo hodně divokým skóre 5:15.