5 SRBENÝ Tomáš  1 1 6   - 20 KOPIC Petr   1 4  2
18 LONSMÍN Pavel   1 1   - 97 ŠÍVR Jan 1 1 1
19 PÁVEK Karel  1 1 0   - 99 TÁCHA Zdeněk 3 2 5
68 POSTL Josef  2 2 7   -

Ve 2. kole přivítal HBC Plav na svém hřišti tradičního soupeře - Pekárenskou. Došlo tak k repríze utkání o 3. místo z minulé sezóny.

Úvodní třetina měla podobný scénář jako v utkání z minulého týdne. Domácí se do svého soupeře zakousli, svůj tlak ale přetavit v branku nedokázali. Do vedení tak šli hosté. Stalo se tak v 11. minutě, kdy se po nepřesnosti v plavské rozehrávce dostali do přečíslení dva na jednoho a střelou do protipohybu brankáře Beneše otevřeli skóre. Domácí se gólu dočkali o 3 minuty později poté, co Tácha nabil Postlovi a ten vyrovnal. Vzápětí byl na konci rychlé kombinační akce Říha a domácí rázem vedli. Účet první třetiny uzavřel v 19. minutě tvrdou střelou Srbený.

Ve 24. minutě rozebrala druhá plavská čtyřka soupeřovu obranu do posledního šroubku a Postl zvýšil na 4:1. Domácí pokračovali v náporu, ten ale zastavila přesilovka Pekárenské ve 33. minutě a gól v Benešově síti po střele od modré čáry. Závěr druhé třetiny ale probíhal v režii domácích. V 36. minutě zamířil přesně z pravé strany Tácha, v 39. minutě využil přesilovku svou typickou střelou pod vyrážečku Šívr a v závěrečné minutě po přečíslení tři na jednoho zvýšil na 7:2 Tácha.

Ve 42. minutě přišli po dělovce pod horní tyčku potřetí ke slovu hosté, zbytek utkání ale jednoznačně patřil domácím. Těm se ve 48. minutě vyplatil důrazný forčeking a Tácha pohodlně završil hattrick. To bylo na dlouhou dobu vše, desítky se ale diváci nakonec přece jenom dočkali. V 58. minutě totiž propálil brankáře Havlína Trněný a pár vteřin před koncem doskákal míček do sítě po Pávkově střele. Domácí tak zvítězili 10:3.