4 NOVOTNÝ Jiří 1 1 3 2 - 13 JIŘÍČEK Miroslav 2   3
9 TÁCHA Pavel     4    - 19 VAZDA Radek   4 3
12 STEHLÍK David     0    -
14 SOKOLÍK Miroslav 1   3    -
20 KOCOUREK Lukáš 2 1 2

Ve 20. kole I. ligy AHbK nastoupilo plavské béčko proti mužstvu Rapid-Regina. V prvním letošním vzájemném utkání získali plavští bod za remízu, kterou zachránili dvěma brankami v závěrečné power-play a i tentokrát jsme očekávali vyrovnaný souboj.

V úvodní třetině jsme sice viděli míronou převahu domácích, jejich hra vypadala ale poněkud kostrbatě. Přestože plavští svého soupeře přestříleli 15:6, branku jsme neviděli.

Ani ve druhé třetině se hra příliš nezlepšila, ale dočkali jsme se alespoň gólů. Ve 22. minutě otevřel skóre Jiříček a o čtyři minuty později zvýšil na 2:0 Novotný. Hosté ale ve 37. minutě snížili, a tak se v závěrečné třetině dalo očekávat drama.

To se ale nakonec nekonalo. Ve 43. minutě totiž M. Tácha vypíchl soupeřovu přihrávku a ze sólového nájezdu přidal třetí branku domácích. O dvě minuty přišla konečně pohledná akce v podání bratrské dvojice Jan a Matěj Tácha a domácí vedli 4:1. Hosté sice vzápětí snížili, plavští už ale byli patřičně rozjetí a nejen, že si vedení pohlídali, navíc ho ale ještě patřičně navýšili. V 54. minutě využil přihrávku J. Táchy Sokolík a dalších třech branek jsme se dočkali v posledních dvou minutách, kdy již hosté působili značně odevzdaným dojmem. Nejprve se prosadil Jiříček, vzápětí zakončil přečíslení tři na jednoho nečekaně střelou z úhlu Kocourek a tentýž hráč o necelou minutu později stanovil i konečné skóre 8:2.