9 TÁCHA Pavel   1 3    - 10 TÁCHA Jan 1 2 2
14 SOKOLÍK Miroslav   1 6    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 1 4
19 VAZDA Radek  2 2 4 2  -

Za nepříjemného větrného počasí odcestovalo plavské "béčko" na Dobrou Vodu, kde se utkalo s mužstvem HBC Stoupa.

Po úvodní pětiminutovce, kdy k vidění příliš vzruchu nebylo, přišla první plavská přesilovka. Při ní nejprve Novotný rozezvučel tyčku domácí branky a v okamžiku, kdy vyloučený hráč skočil na hřiště, našel Vazda před brankou Jiříčka a ten otevřel skóre. Tento gól odstartoval oboustrannou útočnou smršť, kdy obě mužstva myslela hlavně na útok a tak přibývaly šance i góly. Vzápětí totiž bratrskou spolupráci zakončil J. Tácha a plavští vedli 2:0. Stoupova odpověď ale byla velmi rychlá, nicméně poté přišla další plavská přesilovka a Novotného střela, která zapadla přesně k tyčce. Ve 14. minutě unikla dvojice Fendek - M. Tácha a bylo to 4:1 pro hosty. O minutu později mířil přesně pod horní tyčku Bartizal, domácí ale v 18. minutě snížili. První třetina tak skončila poměrně divokým skóre 5:2 pro hosty.

Ve druhé třetině tempo výrazně upadlo. Navrch ale měli hosté z Plava, kteří se také nakonec dočkali dalších dvou branek. Ve 33. a 38. minutě se o ně postaral Vazda, který v obou případech unikl domácí obraně a samostatné nájezdy zakončil úspěšně.

V úvodu závěrečné třetiny přišla dvě vyloučení plavských hráčů. Zatímco první přesilovku domácí dokázali využít, při druhé došlo k málokdy vídané situaci, kdy ve vlastním oslabení nabíhali dva plavští hráči na osamoceného domácího brankáře. Situaci sice vyřešili poněkud krkolomě, nicméně Novotný nakonec skóroval a zvýšil na 8:3 pro hosty. Obrana Stoupy se poté poněkud rozpadla, a tak mohli plavští podnikat nájezdy do rozhozené obrany domácích. To také přineslo další gól, o který se v 50. minutě postaral Bartizal. V 55. minutě došlo k další málokdy vídané situaci. Domácí brankář se dožadoval přerušení hry pro údajný zásah do masky tak vehementně, až inkasoval osobní trest. A protože k tomu přidal další peprné výrazy, poroučel se vzápětí do sprch. Domácí tak poslední pětiminutovku dohrávali bez brankáře, což vedlo k tomu, že plavští přidali další 3 branky a zvítězili tak jednoznačně 12:3.