4 NOVOTNÝ Jiří 2   1 2 - 10 TÁCHA Jan 1 1 3
9 TÁCHA Pavel 1   3    - 13 JIŘÍČEK Miroslav 1 2 2
12 STEHLÍK David   1 2    - 19 VAZDA Radek   2 1
14 SOKOLÍK Miroslav   1 3    -
20 KOCOUREK Lukáš   3

Stejně jako "A" mužstvo čekala v neděli 15. března plavské "béčko" dohrávka odloženého 17. kola.

Začátek utkání se hostům příliš nepovedl. Hned po úvodním vhazování vznikl před Pivcem zmatek, který skončil prvním gólem. Vyrovnání ale přišlo poměrně rychle. Ve 4. minutě střílel P. Tácha a jeho přízemní pokus tečoval jeden z domácích obránců pod horní tyčku. V 8. minutě už hosté vedli poté, co se trefil Bartizal. O dvě minuty později napřáhl Kocourek ještě před polovinou hřiště a míček k překvapení všech skončil v síti. Rozhozené domácí dorazil ve 14. minutě J. Tácha. Hosté tak po úvodní části vedli jednoznačně 4:1.

Plavští byli lepší i ve druhé části. Hned ve 21. minutě přidal jejich pátý gól M. Tácha. V 25. minutě si na Jiříčkovu přihrávku naběhl Novotný a nezadržitelně pod horní tyčku zvýšil na 6:1 pro hosty. Ve 28. minutě přišlo jediné vyloučení domácích a přesilovku o minutu později využil střelou nad brankářovo rameno Jiříček.

Závěrečná část se dohrávala poměrně v klidu. Hosté měli utkání pod kontrolou a nakonec přidali ještě jednu branku. Po závaru před brankou Dobré Vody se o ní čtyři minuty před koncem postaral Novotný. Plavští si tak odváží jednoznačné vítězství 8:1.